X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Spóźniona krótsza miesiaczka
Odpowiedz

Spóźniona krótsza miesiaczka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • arienka83b Koleżanka
    Postów: 59 22

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio spóźnił mi się okres 3 dni. Mierze temperatury 4ty cykl i pierwszy raz po owulacji była w okolicach powyżej 37 stopni. Cykle mam 27 dniowe, @ przyszła w 30 dc, jak nigdy mi się nie spóźnia. Pierwszy dzień krwawienie slabeni lekki ból miesiączkowy. Drugi dzień do popołudnia mocniejsze z małymi skrzepami, wieczorem już prawie nic. Dziś 3ci dzień i mogłabym od 7mej mieć jedną podpaskę. Normalnie okres u mnie trwa 5 dni i jedynie drugiego dnia krwawienie jest najsilniejsze, potem coraz słabsze aż do 5 go dnia. Czy to jest normalne zwłaszcza że się spóźnił?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 15:27

    c968e1d746ae711f89c2d62c8594a39d.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ