X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów starania po poronieniach- prosze zobaczcie wykres
Odpowiedz

starania po poronieniach- prosze zobaczcie wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • julia2013 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!
    Jestem nowa na forum i ogólnie świeżak w obserwacji cyklu
    Przybliżę pokrótce swoją historię:
    Mam 23lata, o 2 lat jestem mężatka. Do listopada 2012 brałam antykoncepcje hormonalną doustną (navynette, jasminella, zoley). W kwietniu 2014 mieliśmy sytuację awaryjną- było podejrzenie ciąży pozamacicznej, później wykluczone. Od tego moment zapragnęliśmy stać się rodzicami. W czerwcu test pokazał dwie kreski, w sierpniu straciłam swoje Maleństwo. W grudniu staraliśmy się znowu, styczeń znowu przyniósł nam Dzieciątko- Bąbelka, jednak odszedł zbyt szybko- 8tc.
    Przeszliśmy masę badań, ogólnie wyniki sa raczej poprawne (mam niedoczynność białka s, obecność przeciwciał ANA, spadające p/c antyfosfolipidowe- prawdopodobnie APS ujawniający sie w ciąży oraz dysplazja szyjki macicy cin 1 na chwilę obecną nieonkogenn, ale powiększająca się).

    W tym cyklu zaczęliśmy po raz 3 starać się o dzidziusia- bardzo chciałabym, aby tym razem się udało, bo bardzo źle przeszłam to psychicznie (( [wklejam link do mojego wątku na forum Stowarzyszenia Rodziców po Poronieniu- jakby ktoś chciał poznać bliżej moją historie, bo już nie mam siły jej znowu opisywać http://www.poronienie.pl/forum/topic.php?id=6728 ]

    Mam do Was prośbę! Czy mogłybyście spojrzeć na mój wykres i powiedzieć mi czy ten dzisiejszy spadek temperatury źle wróży, znaczy zwiastuje @? Ja kompletnie się na tym nie znam, chcę się nauczyć!
    Proszę napiszcie mi co ogólnie myślicie o tym moim cyklu i wgl
    Będę wdzięczna za każdą poradę!

    Oto mój wykres:
    https://ovufriend.pl/graph/fdd2857b9903bd23d69cba469be5468f

    ostatnie 3 cykle miałam 31. dniowe

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ