Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów starania po poronieniach- prosze zobaczcie wykres
Odpowiedz

starania po poronieniach- prosze zobaczcie wykres

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • julia2013 Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 28 sierpnia 2014, 18:43

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny!
  Jestem nowa na forum i ogólnie świeżak w obserwacji cyklu
  Przybliżę pokrótce swoją historię:
  Mam 23lata, o 2 lat jestem mężatka. Do listopada 2012 brałam antykoncepcje hormonalną doustną (navynette, jasminella, zoley). W kwietniu 2014 mieliśmy sytuację awaryjną- było podejrzenie ciąży pozamacicznej, później wykluczone. Od tego moment zapragnęliśmy stać się rodzicami. W czerwcu test pokazał dwie kreski, w sierpniu straciłam swoje Maleństwo. W grudniu staraliśmy się znowu, styczeń znowu przyniósł nam Dzieciątko- Bąbelka, jednak odszedł zbyt szybko- 8tc.
  Przeszliśmy masę badań, ogólnie wyniki sa raczej poprawne (mam niedoczynność białka s, obecność przeciwciał ANA, spadające p/c antyfosfolipidowe- prawdopodobnie APS ujawniający sie w ciąży oraz dysplazja szyjki macicy cin 1 na chwilę obecną nieonkogenn, ale powiększająca się).

  W tym cyklu zaczęliśmy po raz 3 starać się o dzidziusia- bardzo chciałabym, aby tym razem się udało, bo bardzo źle przeszłam to psychicznie (( [wklejam link do mojego wątku na forum Stowarzyszenia Rodziców po Poronieniu- jakby ktoś chciał poznać bliżej moją historie, bo już nie mam siły jej znowu opisywać http://www.poronienie.pl/forum/topic.php?id=6728 ]

  Mam do Was prośbę! Czy mogłybyście spojrzeć na mój wykres i powiedzieć mi czy ten dzisiejszy spadek temperatury źle wróży, znaczy zwiastuje @? Ja kompletnie się na tym nie znam, chcę się nauczyć!
  Proszę napiszcie mi co ogólnie myślicie o tym moim cyklu i wgl
  Będę wdzięczna za każdą poradę!

  Oto mój wykres:
  https://ovufriend.pl/graph/fdd2857b9903bd23d69cba469be5468f

  ostatnie 3 cykle miałam 31. dniowe

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ