Odpowiedz

Sucha sóra

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Lapi84 Znajoma
  Postów: 25 4

  Wysłany: 12 stycznia 2016, 10:13

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Od kilku dni mam bardzo suchą skórę, nigdy takiej nie miałam. A szczytem tego wszystkiego był moment gdy zaczęła mi się łuszczyć skóra na brodawkach... Czy któraś z Was miała kiedyś podobne objawy?

  Lapi84
  a5d5ed8847b4d7fe01e7381afcbea308.png
 • Agnieszka27 Nowa
  Postów: 4 0

  Wysłany: 21 stycznia 2016, 18:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja mam bardzo suchą skórę, muszę codziennie po kąpieli intensywnie ją nawilżać, bo inaczej wszystkie mnie okropnie swędzi. Z brodowkami też bywało tak jak u Ciebie, ale zaczęłam smarować Maltanem i póki co jest ok.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ