Odpowiedz

Sucha sóra

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Lapi84 Znajoma
  Postów: 25 4

  Wysłany: 12 stycznia 2016, 10:13

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Od kilku dni mam bardzo suchą skórę, nigdy takiej nie miałam. A szczytem tego wszystkiego był moment gdy zaczęła mi się łuszczyć skóra na brodawkach... Czy któraś z Was miała kiedyś podobne objawy?

  Lapi84
  a5d5ed8847b4d7fe01e7381afcbea308.png
 • Agnieszka27 Nowa
  Postów: 4 0

  Wysłany: 21 stycznia 2016, 18:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja mam bardzo suchą skórę, muszę codziennie po kąpieli intensywnie ją nawilżać, bo inaczej wszystkie mnie okropnie swędzi. Z brodowkami też bywało tak jak u Ciebie, ale zaczęłam smarować Maltanem i póki co jest ok.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego