X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Sucha sóra

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lapi84 Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kilku dni mam bardzo suchą skórę, nigdy takiej nie miałam. A szczytem tego wszystkiego był moment gdy zaczęła mi się łuszczyć skóra na brodawkach... Czy któraś z Was miała kiedyś podobne objawy?

    Lapi84
    a5d5ed8847b4d7fe01e7381afcbea308.png
  • Agnieszka27 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bardzo suchą skórę, muszę codziennie po kąpieli intensywnie ją nawilżać, bo inaczej wszystkie mnie okropnie swędzi. Z brodowkami też bywało tak jak u Ciebie, ale zaczęłam smarować Maltanem i póki co jest ok.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ