X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów szyjka i śluz sprzeczna z temperatyrą
Odpowiedz

szyjka i śluz sprzeczna z temperatyrą

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kashamba Koleżanka
    Postów: 56 23

    Wysłany: 13 lipca 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy miala ktoraś z was coś takiego że wg śluzu i szyjki owulacja wystąpiła natomiast temperatura nie. Ja właśnie mam w tym cykluvze temp skacze góra, dół a szyjkę mialam wysoko, miękką i otwartą śluz też był przeźroczysty i rozciągliwy brzuch też bolał jak na owu, tylko ta temperatura jakaś nie taka jak powinna.

    Aniołek [*] 06. 02. 2014
    Julek 16. 08. 2015
  • Kashamba Koleżanka
    Postów: 56 23

    Wysłany: 13 lipca 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/1a19cfece84fef7ce6af52e86af3bc2f

    Aniołek [*] 06. 02. 2014
    Julek 16. 08. 2015
  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 14 lipca 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kashamba a sprawdzaaś czy przypadkiem nie masz pcos?

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • Kashamba Koleżanka
    Postów: 56 23

    Wysłany: 16 lipca 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie. A co to w ogóle jest i jak się objawia? W lutym poroniłam i mialam łyżeczkowanie, a teraz po tym wszystkim te cykle mi się takie dziwne porobiły raz 72 dc, 23 albo 36.

    Aniołek [*] 06. 02. 2014
    Julek 16. 08. 2015
  • Alinna Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 17 lipca 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, potrzebuje pomocy bo nie wiem jak ocenić wysokość macicy otwartość i twardość,proszę WAS dziewczyny pomożcie mi bo jestem Nowa. Pozdrawiam

    Alina
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 17 lipca 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinna wrote:
    Witam, potrzebuje pomocy bo nie wiem jak ocenić wysokość macicy otwartość i twardość,proszę WAS dziewczyny pomożcie mi bo jestem Nowa. Pozdrawiam
    Może skup się na temp. i sluzie bo z szyjka to różnie bywa :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Alinna Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 17 lipca 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, po śluzie wychodzi że mam dziś dzień płodny, i nie wiem na ile to wiarygodne skoro nie wiem co z szyjką.

    Alina
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 17 lipca 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinna wrote:
    Dzięki, po śluzie wychodzi że mam dziś dzień płodny, i nie wiem na ile to wiarygodne skoro nie wiem co z szyjką.
    Wiem z doświadczenia że szyjka lubi 'wędrować' w ciągu dnia więc wg. mnie jaka jest jej wiarygodność jeżeli np. w dniu owulacji potrafi być na każdym możliwym położeniu?
    powinno sie ja badać o tej samej porze ale czy będzie to wiarygodne? nie wiem czy zmienia położenie w zależności od pory dnia czy jak jej sie podoba :/ tego nie wiem więc jej nie badam :)
    Zerkałam na Twój wykres i dni płodne dopiero sie zaczęły czyli do owulacji może być hohoooo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2014, 15:44

    Alinna lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Alinna Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 17 lipca 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie to mnie zdziwiło że zaraz po miesiączce wyskoczył mi dzień płodny. Nigdy wcześniej nie interesowałam się tak dogłębni swoim ciałem bo i po co ,nie było mi to potrzebne ,Z tond moje zdziwieni że to już dziś.

    Alina
  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 3 października 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe,że zaraz po miesiączce miałaś dzień płodny-to się zdarza.Dlatego, ja działając wg napro, muszę obserwować sluz również podczas miesiączki.

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ