Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Temp po okresie na poziomie tych po owulacji
Odpowiedz

Temp po okresie na poziomie tych po owulacji

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 marca 2019, 11:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś zaczęłam się zastanawiać czemu temp po okresie nie wróciły do tych przed owulacją. Właściwie spadła tylko raz w pierwszym dniu krwawienia. Najpierw miałam 3 dni plamienia, potem właściwie 2 dni normalnego okresu, myślałam że temp wrócą do normy, ale one nawet delikatnie rosną. Czego to może być przyczyną? 4584a99ba983e6f0070f3c21d2c76016.png

• Justyna1719 Autorytet

Wysłany: 17 marca 2019, 13:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w tym miesiącu ten sam problem 36.6, 36,7 to moje temperatury wyższe a w tym miesiącu w pierwszej fazie mam wyższe niż zwykle (zazwyczaj 36,4-36,5) że dwa razy spadło tylko poniżej tej Lini temperatur i nie wiem dlaczego..

Niuniuś lubi tę wiadomość

👱‍♀️32 lat, 🤵37 lat
    Starania od czerwca 2018
    Cel - 👶
    Problem męski azoospermia, Kariotyp męski nieprawidłowy - zespół klinefeltera
    🔻02.03.2021 wizyta startowa w klinice
    🔻16.03 - cytologia ok, grupa 2;
    🔻31.03 Kolposkopia, bez zmian nowotworowych
    🔻29.04 usunięcie nadzerki
    🔻15.05 - wizyta kontrolną, wszystko ok.
    💚Działamy z IUI
    🔻25.05 - Hssg - jajowody drożne 😊
    🔻01.06 - kolejna wizyta w klinice, wszystko ok, działamy dalej po szczepieniach😊
    🔻02.06 - szczepienie covid

♥️Planowane IUI - lipiec 😊
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2019, 08:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pewnie raz na jakiś czas może się tak zdarzyć, też tak miałam.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego