X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Temperatura 40 stopni
Odpowiedz

Temperatura 40 stopni

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś zmierzyłam temperaturę jak zwykle zaraz po przebudzeniu i wynosiła 40.42 stopnie. Byłam w szoku i za chwilę zrobiłam kolejny pomiar i już było tylko 36.50. I teraz który mam wpisać ?

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee... a czujesz się na 40 stopni? Bo gdy ja ostatnio miałam 40 stopni, to raczej słabo kojarzyłam :>.

  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie dobrze zawsze przeżywam gorączkę ;) Ale u mnie pewnie bateria do wymiany :P

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, raczej ;).

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ