Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Temperatura 40 stopni
Odpowiedz

Temperatura 40 stopni

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patrycja Autorytet

Wysłany: 23 sierpnia 2013, 08:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś zmierzyłam temperaturę jak zwykle zaraz po przebudzeniu i wynosiła 40.42 stopnie. Byłam w szoku i za chwilę zrobiłam kolejny pomiar i już było tylko 36.50. I teraz który mam wpisać ?

bfarljmzlmrs7kj3.png

Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Martynika Autorytet

Wysłany: 23 sierpnia 2013, 08:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee... a czujesz się na 40 stopni? Bo gdy ja ostatnio miałam 40 stopni, to raczej słabo kojarzyłam :>.

• patrycja Autorytet

Wysłany: 23 sierpnia 2013, 08:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie dobrze zawsze przeżywam gorączkę ;) Ale u mnie pewnie bateria do wymiany :P

bfarljmzlmrs7kj3.png

Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Martynika Autorytet

Wysłany: 23 sierpnia 2013, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, raczej ;).

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego