X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Temperatura A częste mocne pobudki
Odpowiedz

Temperatura A częste mocne pobudki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • M5ilena Przyjaciółka
    Postów: 93 36

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, budzę się często w nocy do dziecka. Są to różne pory i różna długość mojej aktywności. Czasem mam tylko godzinę miedzy jedna pobudka a druga. Czy temperatura,która mierze codziennie o tej samej porze może być co nieco zaklamana? Czasem mam lepsze noce i dłużej śpię jednym ciągiem czyt. 2-3h, , a czasem bardzo krótko 30min-1h.

    Nela 02.08.2016 💜🥰 - 24 cykle starań

    💜 20 cykli starań - 10tc- serduszko przestalo bic 😭💔😩
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym Ci doradzila po prostu wybrac jedna godzine do mierzenia i probowac obserwowac kilka cykli czy uda Ci sie cos z tego mierzenia wywnioskowac czy jednak te pobudki zaburzaja wyniki. Taka moja rada.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • M5ilena Przyjaciółka
    Postów: 93 36

    Wysłany: 1 lipca 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 wrote:
    Ja bym Ci doradzila po prostu wybrac jedna godzine do mierzenia i probowac obserwowac kilka cykli czy uda Ci sie cos z tego mierzenia wywnioskowac czy jednak te pobudki zaburzaja wyniki. Taka moja rada.
    Ja mierze codziennie o 5 rano od kilku cykli, ale trudno mi stwierdzić, czy wynik jest ok czy nie

    Nela 02.08.2016 💜🥰 - 24 cykle starań

    💜 20 cykli starań - 10tc- serduszko przestalo bic 😭💔😩
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 25 lipca 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam ten problem dziś wstałam po 2,4,5 i przed 9 mój normalny czas to 5 a temp i różnica między nimi jest znaczna i tez zawsze zastanawiam się która zapisac ...

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • zaplanujrodzine_pl Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 29 lipca 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmiące mamy bardzo częso mają problem z pomiarem temperatury. Potrzebne jest wtedy urządzenie, które samo określi naszą podstawową temperaturę ciała. Niestety pomiar codziennie o tej samej porze dnia nie jest możliwy (np w naszym przypadku) bo nasz 4 miesięczny szkrab budzi się na małe przekąski.
    Kiedyś szukając rozwiązania trafiłem na Tempdrop, termometr nieustannie mierzy temperaturę i dzięki czujnikowi ruchu potrafi wykryć czy śpimy 3 h ciągiem.

    Zapraszamy na www.zaplanujrodzine.pl

    Informacje o metodach, urządzeniach, oraz aplikacjach do NPR
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ