X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Temperatura a krwawienie
Odpowiedz

Temperatura a krwawienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LaSavia Ekspertka
    Postów: 123 71

    Wysłany: 10 października 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Mamy 2 letniego synka i staramy sie o rodzeńswto.
    Piszę bo obecnie mam trochę problem z interpretacją mojego ciała. Może Wy mi pomożecie:) Więc tak Cykle mam regularne 29dni a @ przychodzi zawsze w dniu kiedy ma przyjść- w recz z zegrakiem w reku. W tym miesiącu (7.10)kiedy nie przyszła to zdziwiłam się i ucieszyłam jednocześnie :) Czułam się jakoś inaczej ale stwierdziłam ze na test jeszcze za szybko. Wczoraj po wizycie u dentysty zrobiło mi sie słabo wiec połozyłam sie do łozka spałam 2 godziny a temperatura cały czas nie spadała ponizej 37. Po drzemce zauwazyłam na majtkach niewielkie plamienie takie brązowe. Nie przejełam sie tym za bardzo. Niestety przy nastepnych wizytach w toalecie krwawiło troszke bardziej ale nie jak przy normalnym okresie bo nie musiałam miec podpaski. Tylko podczas korzystania z toalety coś tam leciało. Wieczorem temperatura podskoczyła do 37.6 Dzis 37.5, @ nie jest taka jak co miesiąc mocno krwista i leci praktycznie tylko tyle co przy korzystaniu z toalety, a zazwyczaj 2 dnia miałam bardzo mocną @. Nigdy nie miałam podwyższonej temperatury w trakcie okresu, wogole zadko kiedy mam wyższą temp. nawet jak jestem chora. Nie wiem co myśleć i czy jest sens robienia testu teraz . Lekarz narazie na urlopie i bedzie dopiero w następny poniedziałek. Poradzcie mi proszę :)

    Pozdrawiam Ala

    Ani lubi tę wiadomość

    3jgxgywlx9dht3mj.png
  • Ani Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 13 października 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie,że lekko podniesiona temp w okresie jest rzeczą normalną i nie powinnas sie martwić ale nie powinna ona trwać zbyt długo :) moja miesiączka też była inna niż zawsze a nawet bym powiedziała taka sama jak twoja :) też mam regularne miesiączki co 28dni a ta przyszła dużo później niż zwykle i też nie musiałam używać jak zawsze podpaski...

  • LaSavia Ekspertka
    Postów: 123 71

    Wysłany: 13 października 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz po 3 dniach @ się skończyła a test wyszedł negatywnie. Temperatura utrzymuje sie dalej na poziomie 36.9- 37.1. Może to po prostu jakiś wyjątkowo dziwny cykl :)

    3jgxgywlx9dht3mj.png
  • Ani Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 13 października 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy cykl jest inny :) powodzenia

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ