X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Temperatura a przerywany sen
Odpowiedz

Temperatura a przerywany sen

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie odnośnie pomiaru temperatury. Wiem, że najlepiej o tej samej porze i po przebudzeniu.
    Ale:
    Jeśli wstaję codziennie do pracy o 6:40 i tak też zazwyczaj mierzę temp., a np. obudzę się o 6:10, leżę sobie jeszcze, ale jestem już przytomna to czy powinnam zmierzyć temp. o tej 6:10 jak już się obudziłam czy ważniejsza jest ta sama godzina, czyli 6:40?

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym mierzyła o tej 6.10 bo jest zaraz po przebudzeniu, a róznica pół godz jest podobno w mierzeniu dopuszczalna

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, w sumie też tak bym zrobiła :)

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ