X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Temperatura i owulacja
Odpowiedz

Temperatura i owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tuska Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 4 sierpnia 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w 7 dniu po owulacji temperatura 36,3/4 dzisiaj 36.8/9 czy możliwe że ten spadek to zagnieżdżenie się jajeczka?
    Współżycie idealnir w dniu owulacji jak i dzień przed;-)

  • Kamiii631 Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 4 sierpnia 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo możliwe 😊 długa masz fl?

  • Tuska Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Około 12-13 dni

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ