X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów temperatura-ignorowac czy nie?
Odpowiedz

temperatura-ignorowac czy nie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    temperature mierze o 6 rano, dzis obudzilam sie o 4 po jakis 15min zasnelam i do 6 budzilam sie jeszcze dwukrotnie, z łóżka nie wstawalam i temperature zmierzylam jak zwykle o 6, byla ona wyzsza niz zwykle i nie wiem czy taki pomiar uznac za prawidłowy

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak z ciekawosci zmierzylam po poludniu i temp o 0,3 wyzsza niz rano 37.57, tak z ciekawosci bym chciala wiedziec czy konieczna jest ciaglosc snu do pomiaru czy wystarczy brak aktywnosc czyli lezenie

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 23 maja 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na moje oko u Ciebie już po dniach płodnych - czy temperaturę zignorujesz czy zostawisz to będzie bez znaczenia dla interpretacji wykresu.

    Dalsze prawidłowe pomiary powinny dać odpowiedź, jak należałoby się w przyszłości zachować w takiej sytuacji - jeżeli będą znacząco niższe to powinnaś ignorować, jeśli nie to można spokojnie zostawić tempkę, jako niezaburzoną.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 25 maja 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdzies czytałam ze temperaturę trzeba mierzyc zawsze o tej samej porze po przebudzeniu i zanim wstaniemy z lozka, ze wazne jest min 5h snu...

    co do mierzenia ja zawsze mierzę w pochwie bo roznice sa ogromne kiedys z ciekawosci mierzyłam w ustach pod pachą i w pochwie i roznice do 0,4 st

    a tempa zawsze skacze rano po pzebudzieniu 36,3 a wieczorem 37,2
    a tempka wzrasta w drugiej fazie cyklu wiec pewnie juz po owulce ;)

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • zabcia 41 Przyjaciółka
    Postów: 62 31

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy jesli się obudziłam o 5 wstałam i szukalam kluczy synowi a temp zmierzyłam. O 7 jak zawsze to ignorować ja czy nie ?

    Żabcia41
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wystarczy 3 h spoczynku. nie musi być to sen. wystarczy że człowiek leży i nic nie robi . Skoro wstałaś o 5 a do 7 godz. minęły 2h to raczej bym ignorowała tę temp.

  • zabcia 41 Przyjaciółka
    Postów: 62 31

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dziekuje

    Żabcia41
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ