X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów temperatura, okres z odstawienia luteiny a ciąża po pettingu?
Odpowiedz

temperatura, okres z odstawienia luteiny a ciąża po pettingu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nataliyaa Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 22 października 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10.10-(6 dzień od odstawienia luteiny 50) iwtedy też dostałam okres (zawsze był 2 dni od odstawienia, w tamtymm miesiacu 4 dni od odstawienia a w tym 6 dni.1dc-skapszy,2dc-obfity,3dc-skapszy,4dc,5dc-normalne, 6i7dc-brudzenie brazowe, brazowy sluz. Moje temp zawsze w 1 fazie był 36.4,
    a w II fazie wynoszą 36.7-36.8.
    W tym cyklu 1,2,3 dc-36.5,36.6
    4dc-36.44
    5,6,7 dc-36.61
    8,9 dc-36.4
    10dc-36.5,36.6
    11dc-36.4
    12dc-36.5
    13dc-36.49
    Bardzo się boję, że jestem w ciązy. Nie współżyję, chłopak dotyka mnie przez ubranie. Czasami też ocieramy się w ubraniu, imitując ruchy seksualne, ale plemnik chyba przez ubranie nie przejdzie.(?). Na gołe ciało dotyka moich pośladków, nie wiem czy miał czyste ręce. Pochwę dotykał przez mokre z podniecenia majtki.
    Przed krwawieniem miałam objawy przedokresowe. pryszcze na twarzy, bol glowy. czemu temp taka jest? Czy ja mogłam zajsc w ciążę?
    Dodam, że od 12 dc mam ciemne wargi sromowe mniejsze, tak jakby ciemnoróżowe lub fioletowe, cięzko mi określić oraz mam biały rozciagliwy śluz. Zauważyłam, że chyba więcej jem. Strasznie się boję, że jestem w ciąży. Czy to możliwe wmojej sytaucji? Jesli nie dochodzi do stosunków, tylko dotykanie na gole cialo posladkow, plecow, imitowanie ruchow seks.w ubraniu? Nie mogę iść do lekarza. Proszę o odpowiedź.

    Pierrot lubi tę wiadomość

  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 22 października 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ile masz lat? i jak długo masz chłopaka?

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • nataliyaa Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 22 października 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LAt mam 18, chłopaka od 4 lat.

  • Fretka85 Przyjaciółka
    Postów: 83 39

    Wysłany: 22 października 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz rozciągliwy, z wątku obok wynika, że raczej masz szyjke wysoko... może to owulacja? ;) Temperatur ciążowych to nie masz, raczej przedowulacyjne z tego co piszesz. A dziecko trudno palcem zrobić ;)

    Aniołek [*] 10.07.2014 (pusty pęcherzyk)
    Kacperek 16.08.2015 <3
    zrp0btfa42gpejc8.png
  • nataliyaa Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 22 października 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOże i owulacja, ale śluzbiaławy? MOże zrobi się przezroczysty. Czyli nie ma ryyzka ciązy w mojej sytaucjoi? NAwet jakby na tej rece coś było?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jesteś w ciąży, nie wariuj..:) Wrzuć na luz.

  • nataliyaa Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 24 października 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie wiem czemu się tak boje. Teraz mam zaparcia i powiedpowiększone newsy chłonne na szyi. Ale w moim przypadkunie ma żadnego ryzyka?e

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 25 października 2014, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyno!!! To nie jest forum z serii" Mam 16 lat i boję się że będę w ciąży" Z takimi problemami napisz do Bravo Girl. Tu dziewczyny naprawdę mają problemy i szukają wsparcia i porad. A ty lepiej się wyedukuj zanim zaczniesz sprawy związane ze seksem. Bo zaśmiecasz forum żenującymi tematami. a jak się boisz to zainwesuj w antykoncepcje a nie bawisz się w ruletkę. Masz 18 lat zabierasz się za seks nie mając zielonego pojęcia o podstawach w tej dziedzinie....

    małaMyszka, konsekwetnieidealna, Justeck, zAgatka, Pierrot lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 25 października 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataliyaa,
    dlaczego nie możesz iść do lekarza?
    Skoro bierzesz luteinę, to musi oznaczać, że jesteś pod kontrolą ginekologa.
    Wizyta wszystko wyjaśni.

    ps. w jakim celu mierzysz temperaturę?

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • nataliyaa Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 25 października 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę teraz iść. NO ale w moim przypadku nie ma ryyzka ciąży, tak ? Tylko tyle chcę wiedzieć. czy te sytaucje mogły do czegoś doprowadzić.

  • nataliyaa Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 25 października 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj jest mój wykres, proszę. https://ovufriend.pl/graph/f3170ddec77525d2f3e37ec1fe6a876d

    Takie są moje temp. od poczatku cyklu. Czy mogę być w ciążę po pettingu? A w zasadzie po kontakcie reki z mokrymi z podniecenia moimi majtkami, ktore mialam na sobie, albo imitowanie ruchow seksualnych w ubraniu, lub dotykanie posladkow na gole cialo reka. nie wiem czy mial reke czysta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2014, 14:08

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 25 października 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyno... odpuść sobie te zabawy, albo jak już musisz, to zainwestuj w antykoncepcję ;)
    Jak się tak masz stresować pettingiem, to jest to całkiem bez sensu - żadnej radości z tego nie będzie, a Ci się tylko wgrają skojarzenia pieszczot i seksu ze strachem i nerwami. Nie warto.
    Wstrzemięźliwość przedmałżeńska, albo nie wiem co... :D Byle nie robić tak, jak teraz piszesz, bo to jakiś koszmar musi być, tak świrować od pieszczot, zamiast się z nich cieszyć.

    A wykres... na wykresie jeszcze nie ma nawet owulki, więc JAK niby miałabyś być w ciaży?

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nataliyaa Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 25 października 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale boję się, że z poprzedniego cyklu. Pomimo, że dostałam rwawienia z odstawienia luteiny 50. Mam śluzu białego troszkę itp. A ta temp, która się tak utrzymywałam przez kilka dni okresu, dlaczego tak sie stalo?

    Jest ryzyko czy nie ma ? Szczerze dziewczyny!

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 25 października 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nataliyaa wrote:
    Bardzo się boję, że jestem w ciązy. Nie współżyję, chłopak dotyka mnie przez ubranie. Czasami też ocieramy się w ubraniu, imitując ruchy seksualne, ale plemnik chyba przez ubranie nie przejdzie.(?). Na gołe ciało dotyka moich pośladków, nie wiem czy miał czyste ręce. Pochwę dotykał przez mokre z podniecenia majtki.

    to jest chyba jakaś prowokacja, bo nie wierzę, że można coś takiego napisać na poważnie. proponuję najpierw książkę do biologii przeczytać o rozmnażaniu się ssaków... a potem zabierać się do spraw seksu. tyle w temacie.

    25staraczka25, gigsa, amelia04072006, małaMyszka, zAgatka, Redhotka lubią tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 25 października 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nataliyaa wrote:
    Ale boję się, że z poprzedniego cyklu. Pomimo, że dostałam rwawienia z odstawienia luteiny 50. Mam śluzu białego troszkę itp. A ta temp, która się tak utrzymywałam przez kilka dni okresu, dlaczego tak sie stalo?

    Jest ryzyko czy nie ma ? Szczerze dziewczyny!


    Z poprzedniego cyklu?! Z poprzedniego cyklu ciąża?! Od pettingu? Po okresie? Po 16 dniach następnego cyklu?

    Ciężko uwierzyć, że pytasz poważnie...

    A nie wpadłaś na to, żeby kupić test ciążowy i sprawdzić, skoro mimo BRAKU WSPÓŁŻYCIA i minionego OKRESU wciąż myślisz, że możesz być w ciąży? ;)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nataliyaa Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 25 października 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro mówicie dziewczyny, że to niemożliwe to wierzę. Dziękuję, że jesteście. Nie chce robić testu bo wiem że na jednym teście się nie skończy.

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 25 października 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to nie skończy się na jednym? Przecież to oczywiste, że będzie negatywny...

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no padłam - ciąża palcem robiona buhahahaa
    Ale że to pytanie to tak na serio?

    małaMyszka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ