X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Temperatura po przebudzeniu
Odpowiedz

Temperatura po przebudzeniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2020, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam pytanie.
    Czy może być jakaś znaczna różnica w temperaturach gdy obudził mnie budzik (wyrwana ze snu) a gdy obudziłam się sama przed? Od 3 dni budzę się wcześniej i martwię się, że te moje podwyższone temperatury są przekłamane...

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 27 marca 2020, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli mierzysz o tej samej porze to uważam,że nie ma to znaczenia,plus minus pół godziny przed stałą porą jest ok.Chyba,że w nocy się budzisz i nie masz nieprzerwanego snu przez min.3 godziny,wtedy jest zakłócone.
    Powodzenia!🤞

  • Kaziaa Przyjaciółka
    Postów: 114 231

    Wysłany: 29 marca 2020, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak z mierzeniem temperatury przy zmianie czasu? Zegary przestawiamy przecież o godzinę a pod uwagę bierzemy regularne pomiary dokonywane o tej samej porze... :D

    Starania od X.2019
    10.08.2020 ⏸️
    11.08.20 bHCG 30,75 ❤️
    13.08.20 bHCG 116,9 :)
    🤰Okruszku, zostań z nami ♥️
    oar8yx8d57cjppf5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ