Forum Temperatury, wykresy, płodność Temperatura po przebudzeniu
Odpowiedz

Temperatura po przebudzeniu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • printy Debiutantka

Wysłany: 26 marca, 16:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam pytanie.
    Czy może być jakaś znaczna różnica w temperaturach gdy obudził mnie budzik (wyrwana ze snu) a gdy obudziłam się sama przed? Od 3 dni budzę się wcześniej i martwię się, że te moje podwyższone temperatury są przekłamane...

• Marzenia Autorytet

Wysłany: 27 marca, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli mierzysz o tej samej porze to uważam,że nie ma to znaczenia,plus minus pół godziny przed stałą porą jest ok.Chyba,że w nocy się budzisz i nie masz nieprzerwanego snu przez min.3 godziny,wtedy jest zakłócone.
    Powodzenia!🤞

"Podążaj za marzeniami, one znajdą drogę".

08.06.2009-wyczekany synek :)
    Od 2016 roku seks bez zabezpieczeń
    Konkretne starania od 09.2019
    Ona 38 lat:
    12.2015-łyżeczkowanie macicy
    AMH 1,09 (10.2020)
    TSH-1,669/ATG-<15/ATPO-47/FSH-6,99/LH-2,47/Progesteron-15,3/PRL-13,9/Estradiol-61/wit B12-314/Homocysteina-10,46/witD-24,70/
    Krzywa glukozy:88-95-71
    Insulina: na czczo 4,80 po 2 godz. 7,20
    Do zrobienia:
    -badanie drożności jajowodów

On 39 lat:
    07.2019-wyniki nasienia w normie
    orzechy brazylijskie

Foliany, magnez+B6, wit C 2000mg, olej z wiesiołka do owu, potem tran. Ananas po owu
  • Kaziaa Koleżanka

Wysłany: 29 marca, 19:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak z mierzeniem temperatury przy zmianie czasu? Zegary przestawiamy przecież o godzinę a pod uwagę bierzemy regularne pomiary dokonywane o tej samej porze... :D

Ja:
    24 lata
    PCOS
    DHEA-SO4 ↑430
    TSH 3,28
    FT4 1,08
    FT3 3,34
    Cholesterol 5,2
    PRL 13,1
    aTPO ???
    aTG???
    Nieregularne miesiączki (cykl >50 dni)
    Brak jajeczkowania

Mąż:
    29 lat
    II.2020 Morfologia 3%
    IV.2020 Morfologia 1%

Starania X.2019
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.