X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Temperatura po solarium /sloncu
Odpowiedz

Temperatura po solarium /sloncu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Edzka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 28 września 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jedziemy niedługo na wakacje tam postarać się o dzidzia i w związku z upalami w innym kraju mam pytanie: czy wizyta w solarium ma wplyw na temperature? Wczoraj moja temperatura rano 36.88 7dzień po owulacji ( niższa niż poprzednie ) o godzinie 18:30 byłam na solarium 12 min a dzisiaj wstałam i mam wyższa temperature tj. 37,05 8 dzień po owulacji . Czy wizyta w solarium mogła mieć wpływ ostatnio nie odnotowałam po wizycie takiego skoki

    Edzia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ