Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów temperatura podstawowa w kolejnych cyklach
Odpowiedz

temperatura podstawowa w kolejnych cyklach

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anagallis Koleżanka

Wysłany: 7 listopada 2017, 08:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy macie podobną temperaturę podstawową w kolejnych cyklach? Mierze temp. 4 cykl - w poprzednich cyklach miałam PTC na poziomie 36.4-36.44. Zaczynam mierzyć temperaturę po @. Przedwczoraj pierwszy pomiar - 6dc - temperatura 36.40, Wczoraj 7 dc - 36.65 (myślałam, że to jakaś anomalia, bo wstawałam w nocy do toalety), a dziś znowu 36.67. Takie temperatury to ja mam po owu.

PCOS, io, hashimoto
    17 cykl starań - szczęśliwy (Gonal F) :)
    2nn33e3ks70huhws.png

• terka Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2017, 11:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie grzejesz np bardziej w mieszkaniu przez ostatnie dni? Albo masz jakieś zmiany w otoczeniu (cieplejsza kołdra itp)?

https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego