Forum Temperatury, wykresy, płodność Temperatura w ciąży a w fazie lutealnej
Odpowiedz

Temperatura w ciąży a w fazie lutealnej

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kamyk120 Debiutantka

Wysłany: 16 lutego, 14:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to głupie pytanie, ale nie mogłam nigdzie znaleźć informacji na ten temat. Czy temperatura w początkowej fazie ciąży zazwyczaj jest taka sama jak w zwykłej fazie lutealnej (z tym, że nie maleje) czy jest jeszcze wyższa? Jak to było u Was?

• MegiMal Autorytet

Wysłany: 18 lutego, 14:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na początku taka sama, a ok 23-24 dc ponad 37. Natomiast moje historie nie kończą się dobrze. Ale o samym zapłodnieniu informacja po temperaturze jest.

Starania od 09.18
    Angelius Provita od 02.19
    Hashi (Euthyrox)
    miesniak macicy 4cm
    Hsg ok
    Amh 3,12
    Hormony ok
    Przeciwciała przeciwplemnikowe i ANA brak
    M - morfologia 3%, brak upłynnienia, hormony ok
    07.19 pierwsza iui na naturalnym :(
    09.19 2 iui z clo - cb :(
    11.19 3 iui z clo :(
    12.19 naturalna cb :( + wykryte bakterie e-coli w nasieniu
    KIR AA-brak wszystkich kirów implantacyjnych
    02.20 - naturalny cud, accofil włączony po pozytywnej becie, 23 dc beta 40, 26 dc beta 229, 29 dc beta 929,50, 35 dc beta 14572, ❤️ - modlę się żeby ze mną został

gann3e3k4qkoit7y.png
  • Kamyk120 Debiutantka

Wysłany: 19 lutego, 09:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MegiMal dzięki za odpowiedź :) Mogę się tylko domyślać co u Ciebie zaszło, ale bardzo mi przykro, że nie było po Twojej myśli.
    Właśnie się zastanawiałam jak to jest z tą temperaturą ponieważ moje wyższe temperatury w fazie lutealnej zazwyczaj mieściły się w granicy 36,7-36,9, a teraz 37 - 37,05, dodatkowo zaobserwowałam jednodniowy spadek po 3 wyższych temperaturach do 36,75 no i ból w dole brzucha jak na okres, mimo, że miesiączki dopiero za tydzień się spodziewam, ale nie wiem czy to nie za wcześnie na objawy ciąży. Poczekamy zobaczymy :)

Czekam na wypowiedzi pozostałych dziewczyn!

• MegiMal Autorytet

Wysłany: 19 lutego, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamyk120 wrote:
    MegiMal dzięki za odpowiedź :) Mogę się tylko domyślać co u Ciebie zaszło, ale bardzo mi przykro, że nie było po Twojej myśli.
    Właśnie się zastanawiałam jak to jest z tą temperaturą ponieważ moje wyższe temperatury w fazie lutealnej zazwyczaj mieściły się w granicy 36,7-36,9, a teraz 37 - 37,05, dodatkowo zaobserwowałam jednodniowy spadek po 3 wyższych temperaturach do 36,75 no i ból w dole brzucha jak na okres, mimo, że miesiączki dopiero za tydzień się spodziewam, ale nie wiem czy to nie za wcześnie na objawy ciąży. Poczekamy zobaczymy :)

Czekam na wypowiedzi pozostałych dziewczyn!

Miałam 2 ciąże biochemiczne. Teraz czekam czy powtórka z rozrywki czy będzie cud. Trzymam za Ciebie kciuki! Jeżeli jesteś ciekawa to możesz iść na betę. Mi już 10 dni po owu wychodziła. Pozdro :)

Starania od 09.18
    Hashi (Euthyrox)
    miesniak macicy 4cm
    Hsg ok
    Amh 3,12
    Hormony ok
    02.20 - naturalny cud, accofil włączony po pozytywnej becie, 23 dc beta 40, 26 dc beta 229, 29 dc beta 929,50, 35 dc beta 14572, ❤️ - modlę się żeby ze mną został

gann3e3k4qkoit7y.png
  • VR Koleżanka

Wysłany: 20 lutego, 13:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wystarczy, że temperatura nie spadnie w okolicach okresu, ale czasem też może trochę rosnąć na początku ciąży. Ja to szczerze mówiąc nie mierzyłam, że miałam wypieki na twarzy czerwone, więc chyba mi trochę wzrosła.

52f668246f.png

[*] 8tc 10.2016 łyżeczkowanie
    [*] 5tc 08.2017 cp
    Kraków

MTHFR C6ttC-T hetero
    PAI-1 4G/5G homo
    hiperprolaktynemia czynnościowa
  • Kamyk120 Debiutantka

Wysłany: 22 lutego, 09:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MegiMal, ja również trzymam kciuki za nas, żeby udało się tym razem :)
    VR także i Tobie dziękuję za wypowiedź.

26dc test negatywny, no cóż, jeszcze jakaś tam nadzieja jest mimo wszystko, być może za wcześnie test został zrobiony. Poczekam do wtorku i jak miesiączka się nie pojawi to zrobię kolejny :)

MegiMal lubi tę wiadomość

• VR Koleżanka

Wysłany: 22 lutego, 18:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia w takim razie, Kamyk ;)

52f668246f.png

[*] 8tc 10.2016 łyżeczkowanie
    [*] 5tc 08.2017 cp
    Kraków

MTHFR C6ttC-T hetero
    PAI-1 4G/5G homo
    hiperprolaktynemia czynnościowa
  • MegiMal Autorytet

Wysłany: 1 marca, 07:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam u Ciebie Kamyk?

Starania od 09.18
    Hashi (Euthyrox)
    miesniak macicy 4cm
    Hsg ok
    Amh 3,12
    Hormony ok

gann3e3k4qkoit7y.png
  • Ola_j Koleżanka

Wysłany: 12 marca, 11:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy taki wykres może już coś oznaczać ?? Proszę was o komentarz bo zwariuje do poniedziałku 😢😢

b3ebc067e63180f9b3cd6232be5c5c73.png
  • Abilify05 Koleżanka

Wysłany: 15 marca, 12:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, a czy temperatura powyżej 37 stopni i brak okresu (ale tez nie monitorowałam owulacji, wiec nie wiem kiedy mogła być) oznacza, ze owulacja się odbyła i może coś z tego wyjść? Testy niestety wychodzą negatywne, ale z racji tego, ze nie wiem czy i kiedy owulacja była, nie wiem czy to nie za wcześnie. Uściślając, czy taka temp zawsze oznacza owulke, a dodatkowo przy braku okresu możliwą ciąże?

• Abilify05 Koleżanka

Wysłany: 15 marca, 12:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_j wrote:
    Dziewczyny czy taki wykres może już coś oznaczać ?? Proszę was o komentarz bo zwariuje do poniedziałku 😢😢
    Wykres bardzo ładny, może coś z tego być :) póki co ładnie się trzyma, ale czas pokaże.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca, 12:57

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.