Odpowiedz

Test afrodyta

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2018, 18:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny uzywa lub uzywala ktoras z was testu afrodyta?
    Jakie sa wasze przekonania do tego? I czy udalo sie wam dojsc do wprawy jesli chodzi o odczytanie obrazu? No i czy kiedys sie pomylil co do owulacji. :-)

10.09.2019 Marcel
  • Bellakawa Przyjaciółka

Wysłany: 15 lipca 2018, 17:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Hej dziewczyny uzywa lub uzywala ktoras z was testu afrodyta?
    Jakie sa wasze przekonania do tego? I czy udalo sie wam dojsc do wprawy jesli chodzi o odczytanie obrazu? No i czy kiedys sie pomylil co do owulacji. :-)
    Ten test nie pokazuje owulacji. Ten test ewentualnie może Ci pokazać elktrolity w ślinie, których stężenie jest wyższe wraz ze wzrostem estradiolu. To wszystko Miałam już wielokrotnie paprocie jak ta lala a nie było owulacji. W którymś wątku wrzucałam nawet zdjęcia.

f2w3dqk3ufds5p3l.png
  • Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 16 lipca 2018, 11:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bellakawa wrote:
    Ten test nie pokazuje owulacji. Ten test ewentualnie może Ci pokazać elktrolity w ślinie, których stężenie jest wyższe wraz ze wzrostem estradiolu. To wszystko Miałam już wielokrotnie paprocie jak ta lala a nie było owulacji. W którymś wątku wrzucałam nawet zdjęcia.
    Aha a jak to jest ze sluzem? Warto to jego badac? Bo szczerze powiem to dla mnie wygodniejsze.

10.09.2019 Marcel
  • czekamynadzidzie Autorytet

Wysłany: 29 września 2018, 12:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u mnie też niezbyt się sprawdził. W dodatku nie pokrywa sie totalnie z owulacją. Paprocie pojawiają się na 6 dni przed owu, na ok 3 dni przed już ich nie ma (więc mało wiarygodne). Moim zdaniem szkoda kasy. Jeszcze to powiększenie jest relatywnie małe i ciężko określić te paprotki. Ja potem kupiłam sobie taki lepszy mikroskop i wtedy było je widać. ale tak jak mówię, nie pokrywaja sie ze śluzem, z temperaturą, z testami, z niczym :d jakby żyły we własnym świecie. Tylko ja sprawdzałam w ślinie - może w śluzie jest inaczej, tego nie wiem.

4 lata starań...
    32 lata, endometrioza II st., niepłodność idiopatyczna
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞

IO, hiperinsulinemia
    nk 20%, asa (+), ana (+), apa (+), allo mlr 13%, cytokiny 😑 <<szczepienia>>

"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2019, 12:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zachęcona opiniami, kupiłam ten test miesiąc temu, testowałam dopiero przy jednym cyklu ale chyba jakoś kiepsko mi szło, nie widziałam prawie w ogóle paproci :/ nie wiem czy coś robiłam źle, ale chyba nie da się źle położyć śliny na mikroskopie. Skoro mam już kupiony, będę testować dalej, wypowiem się po kolejnym cyklu jak się sprawdza i porównam z prowadzonym kalendarzykiem :) zobaczymy czy owu się pokryje

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego