Odpowiedz

Test afrodyta

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2018, 18:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny uzywa lub uzywala ktoras z was testu afrodyta?
    Jakie sa wasze przekonania do tego? I czy udalo sie wam dojsc do wprawy jesli chodzi o odczytanie obrazu? No i czy kiedys sie pomylil co do owulacji. :-)

8599rjjgfj0zyn52.png

19.01.2019 II kreski.
    30.01.2019 serduszko.
    09.02.2019 dzidzia ma 1cm.
    02.03.2019 dzidzia ma 3,38cm.
    Serduszko 166u/m.
    18.03.2019 dzidzia ma 6,22cm.
    09.05.2019 jest! Mòj Marcelek :-).

Acard 75mg
  • Bellakawa Znajoma

Wysłany: 15 lipca 2018, 17:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Hej dziewczyny uzywa lub uzywala ktoras z was testu afrodyta?
    Jakie sa wasze przekonania do tego? I czy udalo sie wam dojsc do wprawy jesli chodzi o odczytanie obrazu? No i czy kiedys sie pomylil co do owulacji. :-)
    Ten test nie pokazuje owulacji. Ten test ewentualnie może Ci pokazać elktrolity w ślinie, których stężenie jest wyższe wraz ze wzrostem estradiolu. To wszystko Miałam już wielokrotnie paprocie jak ta lala a nie było owulacji. W którymś wątku wrzucałam nawet zdjęcia.

• Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 16 lipca 2018, 11:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bellakawa wrote:
    Ten test nie pokazuje owulacji. Ten test ewentualnie może Ci pokazać elktrolity w ślinie, których stężenie jest wyższe wraz ze wzrostem estradiolu. To wszystko Miałam już wielokrotnie paprocie jak ta lala a nie było owulacji. W którymś wątku wrzucałam nawet zdjęcia.
    Aha a jak to jest ze sluzem? Warto to jego badac? Bo szczerze powiem to dla mnie wygodniejsze.

8599rjjgfj0zyn52.png

19.01.2019 II kreski.
    30.01.2019 serduszko.
    09.02.2019 dzidzia ma 1cm.
    02.03.2019 dzidzia ma 3,38cm.
    Serduszko 166u/m.
    18.03.2019 dzidzia ma 6,22cm.
    09.05.2019 jest! Mòj Marcelek :-).

Acard 75mg
  • czekamynadzidzie Autorytet

Wysłany: 29 września 2018, 12:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u mnie też niezbyt się sprawdził. W dodatku nie pokrywa sie totalnie z owulacją. Paprocie pojawiają się na 6 dni przed owu, na ok 3 dni przed już ich nie ma (więc mało wiarygodne). Moim zdaniem szkoda kasy. Jeszcze to powiększenie jest relatywnie małe i ciężko określić te paprotki. Ja potem kupiłam sobie taki lepszy mikroskop i wtedy było je widać. ale tak jak mówię, nie pokrywaja sie ze śluzem, z temperaturą, z testami, z niczym :d jakby żyły we własnym świecie. Tylko ja sprawdzałam w ślinie - może w śluzie jest inaczej, tego nie wiem.

30 lat, 25cs, walczymy o pierwszego maluszka
    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II
  • Edi_28 Debiutantka

Wysłany: 27 lutego, 12:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zachęcona opiniami, kupiłam ten test miesiąc temu, testowałam dopiero przy jednym cyklu ale chyba jakoś kiepsko mi szło, nie widziałam prawie w ogóle paproci :/ nie wiem czy coś robiłam źle, ale chyba nie da się źle położyć śliny na mikroskopie. Skoro mam już kupiony, będę testować dalej, wypowiem się po kolejnym cyklu jak się sprawdza i porównam z prowadzonym kalendarzykiem :) zobaczymy czy owu się pokryje

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)