X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Test negatywny a plamienia
Odpowiedz

Test negatywny a plamienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • M5ilena Przyjaciółka
    Postów: 93 36

    Wysłany: 8 maja 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Od 20 miesiecy staram sie zajsc w 2 ciaze. Niestety bez powodzenia. Cykle mam 28-29 dniowe. Dzis 32 dzien, okresu brak, chociaz od pol8dnia co jakies kilka godzin mam bardzooo skapa wydzieline ( sluz plodny zabarwiony na rozowo ). Okolo 17:00 zrobilam test. Negatywny. Nie mam objawow tak naorawde zadnych. Piersi mnie bolą, ale przed kazda zblizajaca sie @ bola. Mam czestomocz od wczoraj, to fakt. Ale jesli jestem w ciazy, to test nadal by nie wyszedl pozytywny ? Przestalam mierzyc temp kilka miesiecy temu, bo spadajaca temp pod koniec cyklu doprowadzala mnie do depresji. Obecnie obserwuje tylko sluz i swoje cialo. Czy ktos cos, jakis pomysl? Podobna sytuacja ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2019, 19:51

    Nela 02.08.2016 💜🥰 - 24 cykle starań

    💜 20 cykli starań - 10tc- serduszko przestalo bic 😭💔😩
  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1981 3236

    Wysłany: 14 maja 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak się rozwinęła sytuacja?

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M5ilena wrote:
    Witam. Od 20 miesiecy staram sie zajsc w 2 ciaze. Niestety bez powodzenia. Cykle mam 28-29 dniowe. Dzis 32 dzien, okresu brak, chociaz od pol8dnia co jakies kilka godzin mam bardzooo skapa wydzieline ( sluz plodny zabarwiony na rozowo ). Okolo 17:00 zrobilam test. Negatywny. Nie mam objawow tak naorawde zadnych. Piersi mnie bolą, ale przed kazda zblizajaca sie @ bola. Mam czestomocz od wczoraj, to fakt. Ale jesli jestem w ciazy, to test nadal by nie wyszedl pozytywny ? Przestalam mierzyc temp kilka miesiecy temu, bo spadajaca temp pod koniec cyklu doprowadzala mnie do depresji. Obecnie obserwuje tylko sluz i swoje cialo. Czy ktos cos, jakis pomysl? Podobna sytuacja ?

    Też jestem ciekawa??

  • M5ilena Przyjaciółka
    Postów: 93 36

    Wysłany: 19 maja 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres przyszedl 34 dnia cyklu.

    Nela 02.08.2016 💜🥰 - 24 cykle starań

    💜 20 cykli starań - 10tc- serduszko przestalo bic 😭💔😩
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ