Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Testosteron, prolaktyna
Odpowiedz

Testosteron, prolaktyna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pszczczółka Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 14 września 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, proszę o poradę. Chcę zrobić badanie testosteronu (na własną rękę bo mój ginekolog stwierdzić że nie trzeba robić już innych badań). Nie wiem tylko w którym dniu ... Gdzieś przeczytałam, że w 3 d.c. a w innym artykule, że w 20 d.c.
    To samo z prolaktyną... Help :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 dzien cyklu najlepiej ! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prolaktyna mozesz raze z testosteronem. A progesteron od 21 do 28 dnia cyklu ale zawsze przed .miesiaczka.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ