X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

testować?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym testowała :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Tooskawka Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 01:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie chce się rozczarować :-(

    18dc643e991724ae27280affdca35709.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym testowala dwa dni po spóźnionej @ nie wcześniej :-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ