X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów testy ciązowe z allegro??Ktoś kupił-polecacie??
Odpowiedz

testy ciązowe z allegro??Ktoś kupił-polecacie??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 13 listopada 2013, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czytam nieraz Wasze wpisy w których piszecie, że,, kupiłam 5,10 czy 15 testów ciazowych na allegro". Macie jakieś doświadczenia z nimi, nie obawiacie sie, że mogą być ,,kiepskie". Teraz sama nad tym się zastanawiam czy by nie kupić kilku. Dajcie znać gdzie zamawiacie itp.

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam kilka, również jestem ciekawa czy działają jak należy... :-)

  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 13 listopada 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 2 rodzaje: takie z zielona koncówka dołączone były do testów owulacyjnych i pokazały ciąze jako pierwsze zaczym te apteczne :) za to takie z niebieska koncówka jej nie wykryły....te zielone juz 8 dni po owulacji mi pokazały...

    karolek lubi tę wiadomość

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • marsylianka Przyjaciółka
    Postów: 79 38

    Wysłany: 14 listopada 2013, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam te z allegro po tym jak kupiłam na allegro test za 1,5 zł bez opakowania kartonowego tylko w folijce a w rossmanie był z tej samej fabryki chińskiej za ok 9-10 zł. Wydaje mi się, że niczym się one nie różnią. Oczywiście zawsze można trafić na jakieś felernej firmy więc lepiej kupić u sprawdzonego sprzedawcy.

  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 18 listopada 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J







    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2015, 16:33

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 19 listopada 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem teraz w trakcie robienia testów owulacyjnych i dziś zrobiłam specjalnie dwa różne, ten z rossmana wyszedł mega pozytyw a ten z allegro negatyw (z różową końcówką)

    Izaczek
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 19 listopada 2013, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja tez sie wypowiem... :) na temat tych ovu... Kupuje na ebayu.
    Dla porownania te z ebaya wychodzily mi pozytywne a te z apteki nie.
    Dzis na tym ebayowym kreska widoczna dosc ciemna (jeszcze nie pozytyw ale ewidentnie ja widac) a na tym z apteki ledwo cien cienia :/
    I ktoremu wiezyc?

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • agamemnon Znajoma
    Postów: 20 12

    Wysłany: 20 listopada 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od wczoraj "zużyłam" 4 testy ciążowe z zieloną koncówką z allegro. Na wszystkich 4 jest cień cienia drugiej kreski i właśnie się zastanawiam czy one są dobre. No ale 4 pod rząd gdyby były wadliwe to byłby pech nad pechy nie? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja polecam te testy a allegro ciązowe jak i te owulacyjne. Zawsze mi się sprawdzają.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja polecam ,mi się sprawdzają :)
    wszystkie te testy działają na tej samej zasadzie

    wiadomo zdarzają się wadliwe ale często jest tak ze są problemy z cyklem a nie z testami owu

    pamiętajcie ze testy informują tylko o tym ze organizm przygotowuje się do owulacji i nastąpił wzrost LH ale nie ze ona na pewno się odbędzie lub odbyła !! (nawet szczytowy wzrost LH nie gwarantuje owulacji)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2013, 00:07

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 25 listopada 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to chyba NIGDY już nie kupię testów z allegro. Dzisiaj rano zrobiłam jeden i pokazała się słaba druga kreska. Popędziłam do apteki i kupiłam 5 innych, różnych firm, wszystkie negatywne! Zrobiłam kolejny z allegro (ta sama partia) i negatywny!
    Druga kreska była na pewno, nie tylko ja ją widziałam! Prawie zawału dostałam przed oczami stanęły mi te wszystkie kieliszki, kawusie, aspiryny i inne szkodliwe w ciąży rzeczy, których sobie nie szczędziłam...

    48f411ed51.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ