X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów testy owulacyjne rano czy wieczorem ?
Odpowiedz

testy owulacyjne rano czy wieczorem ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marta8880 Ekspertka
    Postów: 241 182

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak w temacie - testy owulacyjne z porannego moczu czy wieczorem?

    3jgx3e3kfxdd9uap.png[/url]
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozwole się podpiąć pod temat ;) i dorzucę pytanie - czy można pić przed testami? Bo słyszałam, że należy przez dwie godziny przed testowaniem powstrzymać się od picia dużej ilości płynów...czy to prawda?


    a co do pory robienia testów... słyszałam dwie propozycje - albo żeby robić wieczorem, mniej więcej o stałych porach, albo żeby wykonywać je i rano i wieczorem, bo mocz poranny nie daje prawdziwego obrazu. Podkreślam, że to wiedza zasłyszana, nie potwierdzona medycznie. ;)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • MadBoy Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na instrukcjach dołączanych do testów owulacyjnych jest wyraźnie napisane, że do testowania nie należy używać porannego moczu, nie należy również wykonywać testów po godzinie 20...najlepiej robić je o stałej porze i dwie godziny przed testem pić mniej niż zwykle :)

  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam ok 11-12 codziennie nawet po pozytywnym teście ovu nadal sprawdzałam jak to stężenie piku lh utrzymuje się przez cały cykl. Wstrzymywałam się przed testowaniem na 2h przed piciem herbaty, wody itp

  • Marta8880 Ekspertka
    Postów: 241 182

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z tą herbatą to ciekawostka dla mnie, i ciężko mi będzie tego uniknąć. Bo ja to chyba uzależniona od herbaty jestem ;P non stop lato zima rano w południe wieczorem non stop herbata i to w takim mega kubku co wygląda jak wiadro :D

    Misi@ lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kfxdd9uap.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta8880 wrote:
    A z tą herbatą to ciekawostka dla mnie, i ciężko mi będzie tego uniknąć. Bo ja to chyba uzależniona od herbaty jestem ;P non stop lato zima rano w południe wieczorem non stop herbata i to w takim mega kubku co wygląda jak wiadro :D
    hehe mam tak samo :) I powiem Tobie, że ciężko mi się robi te testy, bo cały czas myślę o tym kiedy będe mogła się napić :)

    Marta8880 lubi tę wiadomość

  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczorem

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • Rossanna Koleżanka
    Postów: 39 5

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam koło godziny 16/17 zdarzało się i 18/19 . Ich byłam tak bardziej pewna bo tak to robiłam też rano gdyż dziennie robiłam ich 3 więc z każdej godziny miałam tak na prawdę . I bardziej wierzyłam tym wieczorowym , na górze dziewczyny mają rację . Najlepsza pora to jednak pod wieczór albo po prostu wieczorkiem na spokojnie :)

    Pozdrawiam !

    Walczę i walczyć będę o Ciebie , bo największym darem dla kobiety jest bycie matką . <3
    2x1ns8qtdlph8oic.png

    svchflw1p631ze1p.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ