X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Testy paskowe facelle
Odpowiedz

Testy paskowe facelle

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Jakie macie przeżycia z testami PASKOWYMI facelle?


    Czy kiedyś was oszukał?
    Bardzo proszę o odpowiedź

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2020, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Ja używałam kilka razy ciazowego facelle o czułości 10 i zawsze wiarygodnie pokazywał.

    Jak beta była 0.1 nigdy nie pokazywał żadnego cienia. Ale kiedyś przy becie ok. 3 pokazał mi jakiś mikro cień. Więc nie moge powiedzieć nic złego.

  • Dastiny Autorytet
    Postów: 791 444

    Wysłany: 22 lutego 2020, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wyszedł negatyw a godzinę później poszłam na betę i była 21.4....

  • ElenaM Autorytet
    Postów: 719 540

    Wysłany: 23 lutego 2020, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wyszedł tak kompletny cień cienia że bardziej miałam wrażenie że sobie go wmawiam. Robiłam w sobotę. Czułość 25. W niedzielę zrobiłam bobotest z czułością 10 i wyszedł biel vizira. Przeryczalam cały dzień. A w poniedziałek wyszła mi beta... Obecnie 32 tyg ciąży :)

    Ja:endometrioza (laparo 11.2018),
    Partner: 4% prawidłowych plemników (dane z 2019r)
    Rozpoznanie: niepłodność idiopatyczna

    8.07.2019 1 IUI- :(
    29.07.2019- 2 IUI ♥️--> Ur. Małej😍
    05.2022- 3 IUI ❤-->ur. Małego 🥰
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 28 lutego 2020, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi pokazał 2 kreski - po tygodniu beta poniżej 0,1 i @ ….

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ