X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

usg a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, jak myślicie, kiedy po zapłodnieniu, na usg (dopochwowym?) lekarz jest w stanie stwierdzić, że doszło do zapłodnienia?
    Przepraszam, jeśli taki temat już był, szukałam, ale nie zauważyłam

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 4 lutego 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno nie tak wcześnie jak wychodzą testy (domowe lub z krwi). Słyszałam od lekarzy że dopiero w ok. 7-8 tygodniu.

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo dziękuję za odpowiedź :)

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 4 lutego 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na usg pęcherzyk widać jeśli beta ma ok. 1000. Ok. 6 tygodnia może już być widać zarodek, zdarza się później. Ok. 1-2tyg od czasu jak widać zarodek można zobaczyć serduszko ;)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna tobie również dziękuję:)

    teraz naszła mnie jeszcze jedna obawa...

    Miałam wczoraj monitoring i byłam jakoś dziwnie zestresowana... i dopiero dziś na spokojnie przypomniałam sobie, że lekarka oglądając moje jajniki powiedziała, że są OK są tam pęcherzyki, policystyczne jajniki można mysli wykluczyc, ale teraz niepokoi mnie zdanie ktore powiedziala mniej wiecej tak " no w prawym jajniku jest ich więcej wiec z prawego bedzie szlo" tak jakby owulacja miala isc z prawego jajnika a ja wczoraj bylam raczej po owulce, 19 dc... :(( co o tym myslicie?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ