X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Usta czy pochwa? Gdzie lepiej mierzyć temperaturę?
Odpowiedz

Usta czy pochwa? Gdzie lepiej mierzyć temperaturę?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 7 marca 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jak w temacie, zastanawia mnie gdzie lepiej, gdzie dokładniej wyjdzie pomiar?
    Ja mierzę w ustach, bo mi wygodniej ale czy może w pochwie pomiar będzie bardziej wiarygodny?

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Gosia31 Koleżanka
    Postów: 34 3

    Wysłany: 7 marca 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja także w ustach :)

    Gosia31
  • Martella Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a można zmienić miejsce pomiaru? Chciałabym dla wygody zacząć mierzyć w ustach tylko nie wiem czy poprzednie obserwacje będą odniesieniem.

  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja nie wiem, czy usta takie wiarygodne....
    Chyba lepiej w pochwie i to specjalistycznym termometrem :)

    Martella
    Można zmienić miejsce pomiaru, ale od nowego cyklu, a nie w połowie, bo wtedy będzie niewiarygodnie :)

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja właśnie w tym cyklu zmieniłam, dwa poprzednie w ustach i wydaje jak była zimna noc i i tempka była niższa a jak było mi ciepło to była wyższa a w pochwie to jednak w środku to nie będzie taka wrażliwa na zmiany temperatury otoczenia. a różnica między ustami a pochwą wynosi około 0,4 stopnia więc dużo.
    w trakcie jednego cyklu nie wolno zmieniać miejsca bo zaburzy ono interpretację.

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od pół roku mierzę w ustach i zawsze ładny czytelny wykres. zasadą jest zawsze mierzyć w tym samym miejscu ;) w pochwie mi się termometr wyłączał i nigdy nie wiedziałam jak długo mam go jeszcze trzymać.

  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w tym cyklu mierzę w pochwie. tempki są wyższe. mój pika jak skończy mierzyć :)

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ