X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów W jaki sposób mierzycie temp w ustach?
Odpowiedz

W jaki sposób mierzycie temp w ustach?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOże to banalne - ale ja do wczoraj nie zdawałam sobie sprawy że jeśli mierzy się temp w ustach, termometr należy umieszczać pod językiem. Ja go po prostu wkładałam do buzi i umieszczałam przy podniebieniu przyciskając językiem... :) czy tylko ja? ;-)

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 16 października 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe tak w ustach jak mierzysz tempke to pod językiem i dosyć mocno przyciskaj, Zawsze mierz w jednym miejscu, np. jak mierzysz po prawej to zawsze mierz już po tej stronie. Pamiętaj żeby najpierw włożyć termometr w usta żeby go ogrzać a potem dopiero zacznij mierzyć ;)

    AnBe lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tutaj fajnie jest wszystko opisane http://rozowoniebieskie.vot.pl/printview.php?t=12&start=0&sid=536ee2cdb8dbca6f96610e3657fe8ad8

    :)

    amela lubi tę wiadomość

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 16 października 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiście, bardzo ładnie wszystko wytłumaczone ;) Ja zazwyczaj umieszczam termometr jak najgłębiej.

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • dorota1987 Autorytet
    Postów: 979 1072

    Wysłany: 17 listopada 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wrażenie, że mój termometr mnie oszukuje, wkładam go pod język jak najdalej się da, ale chyba mój błąd to to, że naciskam przycisk start zanim włożę termometr do ust, może o to właśnie chodzi. Dzięki dziewczyny za podpowiedź:)

    dqprj44jymj31xvy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ