X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wariujące temperatury
Odpowiedz

Wariujące temperatury

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 11:20

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • sachmet1769 Znajoma
    Postów: 21 4

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może to wina termometru. warto sprawdzić innym termometrem czy bedzie wskazywał taki sam wynik. Może to byc także wina temperatury otoczenia tak przynajmniej słyszałam. a skok temp moze byc do 3 dni po owulacji, odpowiada za to poziom progesteronu który zaczyna byc wlasnie produkowany po owulacji:-) pozdrawiam :-)

    Sachmetka
  • zazu23l Ekspertka
    Postów: 175 64

    Wysłany: 14 lipca 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,dawno mnie nie bylo na ovu...
    Mam problem,może któraś z Was miała podobnie.Zazwyczaj 1-3 dni przed @ temp.spadala.Teraz jest inaczej.Jutro,tj.29dc,powinnam miec okres,a od 27dc i dzis-28dc temp.skoczyla do ok 37st.Nie planujemy dziecka i nie bylo sytuacji,zeby cos mialo "wyjsc".Dodam,ze od wczoraj biore antybiotyk od boleriozy(zaczelam brac wieczorem,a temp z rana byla 39,97),od tyg meczy mnie w nocy kaszel,ale na temp w cyklu nie mialo to wplywu.No i najgorsze,ze 22dc mialam robione tk glowy z kontrastem.Zaczynam wariować,mąż nie wierzy ze to moze być ciaza.Chce poczekac jeszcze 2 dni i chyba zrobie test.
    Czy ktoras z was miala takie skoki temp.w gore,1-2 dni przed @,tak nietypowo niz zazwyczaj?Z gory dzieki za info. :)

    zazu23l
    ISKIERKA 05.12.2013 [*] 8tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ