X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów WIELKA PROSBA OPINIE
Odpowiedz

WIELKA PROSBA OPINIE

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Justii Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 29 lipca 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś

      

    Polubiłaś OvuFriend? | Wiadomości | Ustawienia | Wyloguj

    MOJE OVUSTATYSTYKIBAZA WIEDZYSPOŁECZNOŚĆ

    Starasz się o dziecko? 2x ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE z OvuFriend!

    Znajdź

    Odpowiedz

    Forum > W oczekiwaniu na testowanie > Dziwne plamienie 2 dni przed okresem? Iskierka nadziei pozostaje

    AUTOR

    WIADOMOŚĆ

     

    Justii
    Nowa
    Postów: 3
    0

    Wysłany: Dzisiaj, 10:07

    Cytuj | Edytuj | Zgłoś

    Hej kobietki;) Jestem tu nową, mam pierwszy cykl z Clo i pregynalem Ale już jakpechezryki były duże...podane miałam w 16dc ki2dy moje pęcherzyki miały 26,28. Owulacja myślę że była w 18dc...Oczywiście miałam milion objawow- wssytsko można sobie w głowie dopasowqc:) dodam że @ niby powinna być za 3 dni...Dziś jest 11 dzień po bodajże.. A teraz przejdę w końcu do rzeczy...wczoraj miałam temp 36,74(zawsze mierze o 5:30) rano dostałam lekkie różowe plamienie więc byłam już pewna że okres, ale później było brązowe plamienie i wieczorem też...nie było to parę kropel tylko tak pół podpaski..W nocy nic nie było...Dziś rano leciutko bezowe...dodam że wczoraj tak tylko ćmilo mnie...Dziś już nie...A ostatnio miałam ciężkie bole miesiaczkowe...dodam że przez ostatni tydzień bardzo bolały mnie piersi A teraz od dwóch dni o wiele mniej...Dziś rano moja temperatura bardzo spadla 36,40 ...myślę że to zwiastun @ , a te objawy może po clo...Ale iskierka nadziei jest zawsze...BARDZO WAS PROSZE O OPINIE I POMOC ALE TAKA OBIEKTYWNA....Z GORY DZIĘKUJĘ!!:*

    Dżasti

     



    Dżasti
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ