Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów wplyw choroby ... :(
Odpowiedz

wplyw choroby ... :(

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ninka92 Znajoma

Wysłany: 8 maja 2013, 17:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny sory za głupi temat, możecie rzucić okiem na mój wykres? Niestety tylko 2 dni starań ponieważ później złapała mnie choroba i nie byłam w stanie. :( Te 2 współżycia chyba zbyt daleko dni płodnych aby coś mogło z tego być prawda?... Powinnam dostać okres wczoraj i do dziś go nie mam, ale to pewnie wina choroby prawda? :( Wychodzi na to że ten cykl zawaliłam.

https://ovufriend.pl/graph/b055e1bcc70659130e07185de7109c7c

• Ninka92 Znajoma

Wysłany: 9 maja 2013, 13:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    up up..

• Iwka Autorytet

Wysłany: 9 maja 2013, 15:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto tam ?

f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet

Wysłany: 9 maja 2013, 15:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierz temperaturę i położenie szyjki :) to wtedy bez problemu sama będziesz wszystko widziała. Teraz ciężko jest cokolwiek powiedzieć. Poczekaj może 3 dni od dnia spodziewanej @ i zrób test. Ale w dniu spodziewanej @ wyniki już powinien być :* Trzymam kciuki <3

f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Paula222 Autorytet

Wysłany: 11 maja 2013, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie patrzę gdzie ta tempka u Ciebie ;) No chyba trochę daleko te serduszka...

17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego