Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wplyw letroxu na temperature
Odpowiedz

Wplyw letroxu na temperature

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Marciątko Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 15 grudnia 2016, 08:20

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej. Jestem tu nowa a bardzo zależy mi na pomocy. Od 10dni biorę letrox. Mniej więcej w podobnym czasie miałam owulacje. Czy lek ten może wpłynąć na to że temperatura wzrasta i utrzymuje się na wyższym poziomie niż zazwyczaj? Z góry dziekuje

  M.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ