X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Wredna @...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulaa95 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny..
    Staramy sie 3 miesiąc zajść w ciążę.. i nic..
    W tym cyklu okres dostalam 4 dni wcześniej i trwal półtorej dnia pozniej bylo poltorej dnia czysto i zaczęły sie takie hm. Brazowe plamienia, ktore trwały dzien..
    Piersi jak zwykle bolały mnie przed okresem ale gdy tylko się zaczął przeszło.
    Jutro ide zapisac się do lekarza..
    Czy któraś z Was też miała takie wybryki z miesiaczka ??

    Paulaa95
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa95 wrote:
    Czesc dziewczyny..
    Staramy sie 3 miesiąc zajść w ciążę.. i nic..
    W tym cyklu okres dostalam 4 dni wcześniej i trwal półtorej dnia pozniej bylo poltorej dnia czysto i zaczęły sie takie hm. Brazowe plamienia, ktore trwały dzien..
    Piersi jak zwykle bolały mnie przed okresem ale gdy tylko się zaczął przeszło.
    Jutro ide zapisac się do lekarza..
    Czy któraś z Was też miała takie wybryki z miesiaczka ??
    Ja mam takie co miesiac wybryki :D z tym że u mnie wyglada to tak iż mam krwawienie z lekkiego na srednie i na mocne potem po mocnym mam jakby przerwe 1.5 dnia ,czysto doslownie ani plamien ani nic tak jakby skonczyla sie @ a po tych 1.5 dnia znowu krwawię srednio,lekko i plamienia na koniec tak konczy sie moja @

  • Paulaa95 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłaś z tym u lekarza ??

    Kattii lubi tę wiadomość

    Paulaa95
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Ja mam takie co miesiac wybryki :D z tym że u mnie wyglada to tak iż mam krwawienie z lekkiego na srednie i na mocne potem po mocnym mam jakby przerwe 1.5 dnia ,czysto doslownie ani plamien ani nic tak jakby skonczyla sie @ a po tych 1.5 dnia znowu krwawię srednio,lekko i plamienia na koniec tak konczy sie moja @
    Ja tak miałam od zawsze. Nigdy nie uważałam tego za nic dziwnego. Zaszłam w 2 ciążę i bez problemu urodziłam.
    Teraz jak mi się te przerwy skończyły to jakoś nie.moge zajść.

    Mam za to plamienia przed @. Brzydkie brązowe. I to udało się już zdiagnozować jako niedomogę lutealną. Takie skąpe.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa95 wrote:
    Byłaś z tym u lekarza ??
    Nie bo dla mnie to normalne ;) Mam dójkie dzieci i to nie bylo jakims problemem aby zajsc gorzej jabys nie miala @ tak mysle

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ