X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów wspomagacz progesteron
Odpowiedz

wspomagacz progesteron

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • massaudalosie Nowa

Wysłany: 10 marca 2018, 15:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Bylam aktywna tutaj w 2016 roku (w grudniu 2016 udało mi się zajść w ciąże)
    Mam cudownego 6miesięcznego synka.
    Robiłam dzisiaj generalne porządki i znalazłam mój cudowny lek, który pomógł mi zajść w ciąże i ją podtrzymać (miałam krwiaka w 9-12 tc)
    Zostało mi opakowanie 45 tabletek (bez 5) Jest to progesteron, utrogestan.
    Tutaj znalazłam troszkę więcej informacji:
    https://www.dokteronline.com/pl/utrogestan

Mam opakowienie 40 tab. po 200mg
    Chętnie pomogę i odsprzedam którejś staraczce za znacznie mniejszą kwotę i tym samym dołożę synusiowi na spacerówkę :)

koszt 100zł

• Zuza1 Znajoma

Wysłany: 24 maja 2018, 13:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    massaudalosie wrote:
    Cześć! Bylam aktywna tutaj w 2016 roku (w grudniu 2016 udało mi się zajść w ciąże)
    Mam cudownego 6miesięcznego synka.
    Robiłam dzisiaj generalne porządki i znalazłam mój cudowny lek, który pomógł mi zajść w ciąże i ją podtrzymać (miałam krwiaka w 9-12 tc)
    Zostało mi opakowanie 45 tabletek (bez 5) Jest to progesteron, utrogestan.
    Tutaj znalazłam troszkę więcej informacji:
    https://www.dokteronline.com/pl/utrogestan

Mam opakowienie 40 tab. po 200mg
    Chętnie pomogę i odsprzedam którejś staraczce za znacznie mniejszą kwotę i tym samym dołożę synusiowi na spacerówkę :)

koszt 100zł
    Przecież utrogeston w Czechach za 30 tabletek płace 180 kc.

Zuza
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ