X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wydłużony cykl pierwszy raz
Odpowiedz

Wydłużony cykl pierwszy raz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zena Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam problem wydluzyl mi się cykl pierwszy raz zawsze miałam 28 dni. Teraz jest 31 dzień cyklu z soboty na niedzielę miałam ból jak by miesiaczkowy wzięłam nospe przeszło lekko pobolewa mnie dół brzucha nie mam okresu temperatura w okolicach 36,80. To jest już podwyższona temperatura jak dla mnie bo przed owulacja mam 36, 35. Staramy się oczywiście o dziecko ale wizytę u lekarza mam dopiero na przyszły piątek. Mąż ma uszkodzone 100 % plemników bierze fermentil czy jakoś tak. Ale wątpię żeby to była ciąża. Biorę castangus i od pierwszego dnia cyklu teraz miovelia. Czy któraś z was brała i może tak jej się cykl wydluzyl??? Czuję się jak bym miała pęknac.

  • dmg11 Koleżanka
    Postów: 34 78

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chcesz sprawdzić czy jesteś w ciąży, kup test, będzie czarno na białym :) Mi właśnie ostatnio cykl się wydłużył z 29 na 35 dni po castagnusie, więc może to być normalne i nie ma powodu do obaw ;)

    27 lat
    Starania o pierwsze dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i daj znać co się okazało :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ