X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Wydruk wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 23 lutego 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stars2345 wrote:
    Hej. Chciałam zapytać czy u Was tez podczas wydruku nie ma zaznaczonego współżycia i notatek? Oraz w jaki sposób można określić wysokość, twardość i otwarcie szyjki macicy?
    Tutaj jest wątek na temat badania szyjki
    https://ovufriend.pl/forum/temperatury-wykresy-plodnosc/jak-badac-szyjke-macicy,327,1.html

    A wykresów nie drukuję bo po co jak źle mi wyznacza :P więc nie pomogę ale wg. mnie to logiczne że notatek nie drukuje bo czasem są bardzo obszerne...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 23 lutego 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stars nie wiem czemu nie drukuje. Mi drukuje. Może ma to związek z udostępnianiem wykresu i funkcją "pokazuj czas współżycia i notatki".

    Może się zdarzyć, że wskazania ovu i dni płodne rozmijają się. Ovu jest uproszczonym programem bazującym na skoku temperatury, natomiast nie bierze pod uwagę istotnego czynnika - szczyt śluzu.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 23 lutego 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo to tylko program i działa według zaprogramowanych przez kogoś reguł a organizm to nie maszyna żeby sie podporządkowywała to tych zaprogramowanych kryteriów. W każdym bądź razie mnie nie wyznacza prawidłowo dni płodnych tylko później niż są w rzeczywistości.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ