Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wykres. Możliwa ciąża ?
Odpowiedz

Wykres. Możliwa ciąża ?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • SMag Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Jestem tu nowa. To mój drugi miesiąc pomiarów, pierwszy na owu.
    Czy jest jeszcze szansa na ciążę ? Wydaje mi się że temperatura za niska..
    Dziś ból w podbrzuszu jak na okres..

9c38600ff5a4038f34ba665ee9e5422a.png

LISTA STARACZEK

• agnieszka011988 Przyjaciółka

Wysłany: 20 grudnia 2017, 10:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, wykresik fajnie wyglada, bo widac dwie fazy temperatur ,najpierw nizsza,potem wyzsza, ale niesetyt widze ,ze sie tym razem nie udalo... bardzo mi przykro, ja juz sie do tego przyzwyczajam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego