Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wykres. Możliwa ciąża ?
Odpowiedz

Wykres. Możliwa ciąża ?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • SMag Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Jestem tu nowa. To mój drugi miesiąc pomiarów, pierwszy na owu.
    Czy jest jeszcze szansa na ciążę ? Wydaje mi się że temperatura za niska..
    Dziś ból w podbrzuszu jak na okres..

9c38600ff5a4038f34ba665ee9e5422a.png

LISTA STARACZEK

• agnieszka011988 Przyjaciółka

Wysłany: 20 grudnia 2017, 10:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, wykresik fajnie wyglada, bo widac dwie fazy temperatur ,najpierw nizsza,potem wyzsza, ale niesetyt widze ,ze sie tym razem nie udalo... bardzo mi przykro, ja juz sie do tego przyzwyczajam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego