Odpowiedz

Wykres-pytanie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mama Kasia Koleżanka

Wysłany: 10 lutego 2015, 06:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem swiezakiem i mimo ze staram sie czytać na temat wykresów temperatur itp, to i tak jestem jeszcze zielona:)
    Zastanawiam sie, dlaczego ovu wyznaczyło mi owulacje na 15dc a nie np na 12, w końcu tez był skok temperatury, a w dodatku lepszy sluz.
    Wiem, ze of to tylko komputer, ale ciekawi mnie na jakiej dokładnie zasadzie to działa... Wyznaczył mi owulacje przerywana linia, czyli jeden czynnik nie został spełniony,w. Tym wypadku sluz, wiec dlaczego nie wziął pod uwagę np 12dc?

A tutaj link do mojego wykresu:
    https://ovufriend.pl/wykres.html?nick=Mama+Kasia

Pozdrawiam:)

Mama Kasia
  • Aleksia85 Autorytet

Wysłany: 10 lutego 2015, 07:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba dlatego ze on bierze pod uwage głównie temperaturę a Ty dopiero po 15dc masz stale wyższe temperatury :)
    chociaz w sumie OF roznie dziwnie pokazuje wiec lepiej obserwowac tez samemu swoj organizm :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 07:18

oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Mama Kasia Koleżanka

Wysłany: 10 lutego 2015, 09:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia dzięki za odpowiedz:)

Mama Kasia
  • karolinka1992 Autorytet

Wysłany: 14 lutego 2015, 06:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam jeszcze szanse na cokolwiek ? :(
    47cd8a268e67f4a2506480df6c7178b1.png

[link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego