X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wykres - wątpliwości
Odpowiedz

Wykres - wątpliwości

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ziireael Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim,

    Będe bardzo wdzięczna za pomoc w rozwianiu watpliwości...

    Mój obecny wykres wygląda tak:
    https://ovufriend.pl/graph/085d63a0abb604e150e00b17553f11a2

    Poza owufriend korzystam jeszcze z jednej aplikacji.
    Ovufriend wskazuje, że wczorajszy dzień (wtorek, 22) był już dniem niepłodnym.

    Aplikacja - która uwzględnia w przeciwieństwie do ovufriend temperaturę z 19 sierpnia twierdzi, ze dziś jeszcze mam dni płodne, mimo że nawet wg niego to jest 5 dzień po owulacji.

    Temperaturę z 19 sierpnia wykluczyłam ze względu na bardzo późne kładzenie się spać (nad ranem) i pity alkohol.
    Wydaje mi się to dosyć dziwne. I nie bardzo rozumiem z czego to może wynikać.

    Myślicie, że to bug w aplikacji?
    Czy może wzrosty temperatur nie dają pewności do do owulacji i dlatego aplikacja ciągle pokazuje czas płodny?

    Będę wdzięczna za konsultacje, z góry dzięki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 16:32

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Wg mnie (a wiadomo mylić sie moge ;) ) masz już czas niepłodny. Nie oznaczasz śluzu więc opieram się na tym co widzę. A widzę 5-6 wyższych temperatur, które oznaczałyby już czas poowulacyjny-niepłodny. Nieważne czy licząc zaburzoną temperaturę czy nie bo jest ich więcej i maja tendencje wzrostową. Do tego szyjka też nieowulacyjna (szkoda ze nie sprawdzana cały czas-byłoby dobre porównanie).
    Nie wiem czemu inna aplikacja pokazuje Ci że masz dni płodne skoro objawy wskazują na niepłodność...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 18:40

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak dla mnie już jest dawno po owu i dniach płodnych. Owu pewnie była w okolicy 11 dc, tak jak to OF zaznaczył. Miałaś skok i temperatury utrzymują się na wyższym poziomie, raczej tutaj nie ma jakichś wątpliwości, w dodatku już od dwóch dni zaznaczasz śluz niepłodny - to bardzo dziwne, że jakaś aplikacja Ci wyznacza na dzisiaj dzień płodny jeszcze.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • ziireael Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki bardzo! Potwierdziłyście mi moje przewidywania.
    Też tak mi się zdawało, że to bardzo dziwne.

    Szyjkę miałam płodną w okolicach tego 11-12, ale ponieważ nie zapisałam tego od razu, to potem juz nie wpisywałam, bo nie byłam pewna dnia, a nie chciałam zafałszować wyliczeń ovu. Więc szyjka też by wskazywała na tego 11/12.

    Jeszcze raz dziękuję :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ