X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

wykresik

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mini37 Znajoma
    Postów: 28 4

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej co myślicie i moim wykresie?bo owu mi nie zaznacza. Z góry dzięki


  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musisz udostępnić wykres, bo go nie widać :-)

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • mini37 Znajoma
    Postów: 28 4

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie próbuje


  • mini37 Znajoma
    Postów: 28 4

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    76d5835a1f11fa6c36490ee9e6c87499.png


  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz tylko 4 temp, z czego mierzone zupełnie o innych godzinach i ma wyznaczyć Ci owu? Jak? :D

  • mini37 Znajoma
    Postów: 28 4

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za pozno zaczełam ją mierzyć :(, bez temp owuacje wyznacza mi na 5.04.
    pierwszy raz obserwuje sluz, szyjke itp. Zastanawia mnie co sie dzieje ze sluzem po owulacji?


  • mini37 Znajoma
    Postów: 28 4

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gratuluje ci ciązy:). Ja już mam coreczke trzy letnia, wtedy uwazalismy by nie zajsc ale pewnego dnia chwila slabosci, i jest trzy letnia coreczka:).A tym razem zainteresowalo mnie obserwacja mojego ciała:).


  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sluz moze sie zmieniac na gorszej jakosci jeszcze przed owulacja dlatego wazne jest wyznaczenie dnia szczytu sluzu. Obserwuj wszystko i zapisuj. Wyznacz jedna godzine pomiaru tempki i mierz ja zaraz po przebudzeniu zanim wstaniesz z lozka. Poczytaj o samoobserwacji i cwicz obserwacje. Za 2-3 cykle bedziesz juz bogatsza w wiedze, chyba,mze zaciazysz, czego zycze jesli sie starasz:-)

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śluz po owulacji z kurzego jajka robi się kremowy, lepki. W owulkę jest przejrzysty.
    Mierz temo jak radzi Inka - po obudzeniu, przed wstaniem z łożka, max do 8 rano. Codziennie o tej samej godzinie.
    Te pomiary, które masz teraz nic nie wnoszą do samoobserwacji.

  • mini37 Znajoma
    Postów: 28 4

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, za cenne informacje :-). A uważacie że jest teraz szansa na dzidziusia?
    Ostatnio @ przyszła w 20dc( była dość skapa)
    a wczesniej27dc.
    Dziękuję :-)


  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ 20 dc? Coś szybko??? II faza powinna trwać min 12 dni. Więc owulka by była już w 8 dc? Coś dziwne. Może to było plamienie śródcykliczne?

    Mini z wykresu nie można nawet odczytać czy owu była. Pozytywny test owu to jedynie informacja, że był wyrzut piku Lh i org przygotowywał się do owulacji. Ale to nie potwierdzenie 100% owulacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 10:46

  • mini37 Znajoma
    Postów: 28 4

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że za szybko. I był.to dziwny okres, więcej takiej brazowej gęstej wydzieliny, ale ból taki jak w okresie...więc już sama niewiem.


  • mini37 Znajoma
    Postów: 28 4

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ostatnie moje cykle były : 26dniowe, 30,25 i ostatni 20.
    Dziś zaczął pobolewa dół brzucha, jak na miesiaczke.
    Niewiem czyznów nie będzie okres w 20dc... Co myślicie?


  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli znów będzie krwawienie ok 20 dc polecałabym wizytę u gina + podstawowe badania hormonów, bo coś to nie halloo

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ