X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów wysoka temperatura mimo okresu
Odpowiedz

wysoka temperatura mimo okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie;
    Mam pewien problem, bo nie wiem co sie dzieje. Mierzę temperaturę już od jakiegoś czasu, jednak coś takiego zdarzyło mi się poraz pierwszy.
    Otóż miesiączka wystąpiła w terminie, trwała 7 dni, obfita, żadnych anomalii. Jednak zastanwia mnie, że temperatura nadal trzyma się na poziomie 36,6-36,7 (podczas gdy w innych cyklach było 36,4-36,5). Co o tym myślicie? Miałyście tak? Może jeszcze dodam, że przez chwilę byłam na diecie białkowej, czy to może mieć wpływ? Czekam na odpowiedzi. Dziękuje

  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joaa u mnie też temperatura nie spada przed okresem, ani w trakcie, dopiero np. po 3 dniach. U mnie to jest przedział 36.9-37,2. Ginekolog mówiła, że taka moja uroda, ale nie wiem, czy to jest standardowy tekst lekarzy, którzy nie znają odpowiedzi na nasze pytania :)

    Chętnie poczytam opinie innych :)

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia; dziękuje za odpowiedź. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że u mnie jest juz 8 dzień cyklu...więc powinna już spaść. Jutro rano robię test, zobaczymy...choć zaczynam się zastawiać czy jednak nie mam jakiejś infekcji, biorąc pod uwagę normalny okres ...
    Ale również chętnie "posłucham" innych opinii

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ