X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów wysoka temperatura przed i w trakcie okresu
Odpowiedz

wysoka temperatura przed i w trakcie okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwszy raz tak mialam żeby moja tempka przed okresem byla powyzej 37 i w trakcie okresu, test ciazowy negatywny i skapy okres przy czym progesteron odstawiony 6 dni temu i nigdy nie mialam takiej wysokiej tempki, czemu tak?
    ta tempka przewaznie rosła po 10 rano i wieczorem,a rano przed wstaniem bylo ok 36.70

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2014, 12:56

    74di4z17q2rryrdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura mierzona po jakimś czasie już nie jest wiarygodna. Zawsze będzie podwyższona - ja tak mam, pod wieczór to i ponad 37,4 się trafia. Liczy się tylko ta poranna. Nie każdemu tak od razu spada w czasie miesiączki. Czytałam różne instrukcje i oglądałam wzorowe wykresy z kursów NPR i tam faktycznie piszą, że przed @ spada. Mi nie zawsze spada i na wielu wykresach z natury (a nie z książki) nie było takich spadków.

  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za odzew:-]

    74di4z17q2rryrdy.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może również świadczyć o stanie zapalnym. Ja tak miałam kiedy mialam torbiele (endometrioza) podczas miesiączki mialam stan podgoraczkowy

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ