X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wysoka tempka mimo okresu, co jest?
Odpowiedz

Wysoka tempka mimo okresu, co jest?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 3 października 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co o tym myślicie? W poprzednim cylku temperatura na poczatku: 36.16-36.44
    Po owu: 36.58-37.18, 14 dni 2 fazy.
    28dc krwawienie, wiec rozpoczęłam nowy cykl. Dzies juz 5 dzien, nadal mam okres, a tempka waha sie miedzy 36.65-36.78.
    O co chodzi???

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może po skoku będą jeszcze wyższe, trzeba poczekać.

  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 6 października 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i sie wyjaśniło, 7dc nagły duzy spadek, kiedy z okresu juz tylko plamienie zostało. Mam nadzieje ze teraz juz wszystko bedzie jak zwykle, czyli Ok 14 dc oczekuje skoku.

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ