Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wyższa temperatura podczad okresu
Odpowiedz

Wyższa temperatura podczad okresu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dżoana89 Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2017, 10:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dorodźcie proszę - czy wyższe temperatury podczas okresu to powód do niepokoju. Wyczytałam, że w raz z pojawieniem się okresu temperatura powina spaść, a okres wyższych temparatur pojawic się dopiero po odbytej owulacji.
    U mnie temperatura spadła tylko w pierwszy i drugi dzień okresu, po czym znowu gwałtownie podskoczyła. Dodam, że w tym dniu nie było żadnych czynników zaburzających.

starania od Maja 2016, 28lat,

"Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • irma37 Koleżanka

Wysłany: 20 lutego 2017, 14:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Twój wykres wygląda całkiem normalnie. Nie ma powodu do niepokoju. Trzymam kciuki za nowy cykl ❤

Dżoana89 lubi tę wiadomość

Irmina
  • Dżoana89 Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2017, 17:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Irma, za odpowiedź!

• magdis Autorytet

Wysłany: 21 lutego 2017, 13:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana, myślę że nie ma się czym martwić. Ja w tym cyklu też miałam wysokie temp w czasie okresu, które dopiero później się obniżyły a teraz z powrotem idą w górę w związku z owu. Wykres mam udostępniony więc jak masz ochotę to sobie spójrz :)

f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • Dżoana89 Autorytet

Wysłany: 21 lutego 2017, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uspokoiłyście mnie. Dzięki Magdis.
    Będę obserwować temperaturę w następnym cyklu by sprawdzić, czy to u mnie "zjawisko" powtarzalne.

• An1 Znajoma

Wysłany: 28 lutego 2017, 17:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też w pierwszej fazie cyklu są jakieś dkoki temperatur i do tego w 8 dc owufriend wyznaczyło mi dzień płodny. Czy to jest normalne?

An1
  • magdis Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2017, 22:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak pojawił Ci sie śluz płodny , do tego pozyt. test owu to jasne że czas płodny. Fakt że wcześnie ale jest to jak najbardziej normalne przy krótkich cyklach. Trochę zazdroszczę bo ja na dni płodne muszę zazwyczaj czekać 3 tygodnie ;)

f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • welonka Autorytet

Wysłany: 1 marca 2017, 08:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny czym może być spowodowany wysoki skok temperatury na początku cyklu ?jest to mój pierwszy cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

klz9df9h3nsyhcqk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego