X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wyższa temperatura podczad okresu
Odpowiedz

Wyższa temperatura podczad okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dorodźcie proszę - czy wyższe temperatury podczas okresu to powód do niepokoju. Wyczytałam, że w raz z pojawieniem się okresu temperatura powina spaść, a okres wyższych temparatur pojawic się dopiero po odbytej owulacji.
    U mnie temperatura spadła tylko w pierwszy i drugi dzień okresu, po czym znowu gwałtownie podskoczyła. Dodam, że w tym dniu nie było żadnych czynników zaburzających.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 20 lutego 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Twój wykres wygląda całkiem normalnie. Nie ma powodu do niepokoju. Trzymam kciuki za nowy cykl ❤

    Dżoana89 lubi tę wiadomość

    Irmina
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 20 lutego 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Irma, za odpowiedź!

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana, myślę że nie ma się czym martwić. Ja w tym cyklu też miałam wysokie temp w czasie okresu, które dopiero później się obniżyły a teraz z powrotem idą w górę w związku z owu. Wykres mam udostępniony więc jak masz ochotę to sobie spójrz :)

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 21 lutego 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uspokoiłyście mnie. Dzięki Magdis.
    Będę obserwować temperaturę w następnym cyklu by sprawdzić, czy to u mnie "zjawisko" powtarzalne.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • An1 Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 28 lutego 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też w pierwszej fazie cyklu są jakieś dkoki temperatur i do tego w 8 dc owufriend wyznaczyło mi dzień płodny. Czy to jest normalne?

    An1
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 28 lutego 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak pojawił Ci sie śluz płodny , do tego pozyt. test owu to jasne że czas płodny. Fakt że wcześnie ale jest to jak najbardziej normalne przy krótkich cyklach. Trochę zazdroszczę bo ja na dni płodne muszę zazwyczaj czekać 3 tygodnie ;)

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 1 marca 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny czym może być spowodowany wysoki skok temperatury na początku cyklu ?jest to mój pierwszy cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ