X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Zadziwiający wybór Ovufriend
Odpowiedz

Zadziwiający wybór Ovufriend

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Limfa89 Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki proszę zerknijcie na mój wykres i powiedzcie czy ovu się czasem nie myli?

    https://ovufriend.pl/graph/b239e8fd21328c3b0a50887118512811

    17 dc miałam usg i lekarz powiedział, że widzi piękny dominujący pęcherzyk wielkości 21 mm... Nie możliwe jest, aby wytrzymał do dnia, w którym ovu wyznaczyło owulacje. Poza tym w dniu oznaczonej przez ovu owulacji moja szyjka była zamknięta, więc to się samo wyklucza...

    Proszę o Waszą opinię.

  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam podobnie. Test pokazał co innego, a Ovu co innego (zdecydowanie później wyznaczył owulację). To tylko program i postępuje wg zakodowanych schematów... Ważne żeby obserwować siebie, a programem tylko się wspomagać. :-)

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:14

  • Limfa89 Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kobietki za odpowiedź :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ