Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Zbyt wczesny spadek temperatury i krwawienie??
Odpowiedz

Zbyt wczesny spadek temperatury i krwawienie??

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Gokalinka Debiutantka
  Postów: 6 6

  Wysłany: 8 grudnia 2014, 07:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziewczyny,
  Nie wiem co się dzieje, może któraś z Was miała coś podobnego?
  Nigdy nie miesiączkowałam regularnie, ale ostatnia faza cyklu (od owulacji do miesiączki) zawsze trwała u mnie 15 dni, a 16 dnia następował spadek temperatury i przychodziła @. W ostatnich 15 dniach cyklu temperatura utrzymywała się zawsze na poziomie ok. 37 - 37,2. W tym cyklu jednak było zupełnie inaczej, 12 dnia temperatura spadła do 37,7 i pojawiło się lekkie plamienie, 13 dnia tak samo, 14 dnia było już 36,6 i niestety pojawiło się już krwawienie... 12 dnia miałam nadzieję ze to plamienie implantacyjne, jednak dziś (tzn. 14 dnia) krwawienie jest zbyt silne, żeby było implantacyjnym... Poza tym trzeci dzień temperatura jest już bardzo niska jak na mnie... Wiecie, czym to może być spowodowane?? Ostatnio (2 miesiące temu) miałam robione badania na progesteron i prolaktynę i wszystko było ok.) czy to możliwe że to hormony? albo bardzo wczesne poronienie? Może któraś z Was coś takiego przeżyła, pomocy...

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 17 grudnia 2014, 23:01

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nieprawidłowy rozwój pęcherzyka i skrócenie fazy lutealnej stąd wynikkające, poronienie raczej nie

 • Kaśka13 Koleżanka
  Postów: 90 12

  Wysłany: 20 grudnia 2014, 12:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  ja tak mam w tym cyklu, jestem w 17 dc i mam krawienia, nie plamienia a krwawienia, w ciązy nie jestem na pewno, bo od 12 dc na usg widać pęcherzyk który wtedy miał 3,2 na 2,2 a wczoraj było już 3,4 na 2,7 więc jest już przerośnięty, jestem po owulacji, bo szyjka była otwarta od 10 do 13 dc. u mnie jest to cykl bezowulacyjny, badania będę robić jak pojawi się właściwy okres, a teraz czekamy do poniedziałku na kolejny monitoring mojego problemowego pęcherzyka.

  02.2010 - synuś <3
  09.2013 - Aniołek 8 tc
  06.2014 - Aniołek 14 tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego