X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Zbyt wczesny spadek temperatury i krwawienie??
Odpowiedz

Zbyt wczesny spadek temperatury i krwawienie??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gokalinka Debiutantka
    Postów: 6 7

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Nie wiem co się dzieje, może któraś z Was miała coś podobnego?
    Nigdy nie miesiączkowałam regularnie, ale ostatnia faza cyklu (od owulacji do miesiączki) zawsze trwała u mnie 15 dni, a 16 dnia następował spadek temperatury i przychodziła @. W ostatnich 15 dniach cyklu temperatura utrzymywała się zawsze na poziomie ok. 37 - 37,2. W tym cyklu jednak było zupełnie inaczej, 12 dnia temperatura spadła do 37,7 i pojawiło się lekkie plamienie, 13 dnia tak samo, 14 dnia było już 36,6 i niestety pojawiło się już krwawienie... 12 dnia miałam nadzieję ze to plamienie implantacyjne, jednak dziś (tzn. 14 dnia) krwawienie jest zbyt silne, żeby było implantacyjnym... Poza tym trzeci dzień temperatura jest już bardzo niska jak na mnie... Wiecie, czym to może być spowodowane?? Ostatnio (2 miesiące temu) miałam robione badania na progesteron i prolaktynę i wszystko było ok.) czy to możliwe że to hormony? albo bardzo wczesne poronienie? Może któraś z Was coś takiego przeżyła, pomocy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieprawidłowy rozwój pęcherzyka i skrócenie fazy lutealnej stąd wynikkające, poronienie raczej nie

  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak mam w tym cyklu, jestem w 17 dc i mam krawienia, nie plamienia a krwawienia, w ciązy nie jestem na pewno, bo od 12 dc na usg widać pęcherzyk który wtedy miał 3,2 na 2,2 a wczoraj było już 3,4 na 2,7 więc jest już przerośnięty, jestem po owulacji, bo szyjka była otwarta od 10 do 13 dc. u mnie jest to cykl bezowulacyjny, badania będę robić jak pojawi się właściwy okres, a teraz czekamy do poniedziałku na kolejny monitoring mojego problemowego pęcherzyka.

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ