X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów zerknijcie na wykres :)
Odpowiedz

zerknijcie na wykres :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda24 Znajoma
    Postów: 20 17

    Wysłany: 3 maja 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Czy ktoś mi pomoże zinterpretować wykres? Staram się o 2 dziecko, karmię piersią 11-miesiecznego synka. Ovu wyznaczyło owulację na 15 dc, ale mi się wydaje że była w 16 dc. Mierzę temperaturę o tej samej porze, ale każda nocka jest inna - czasem tylko 2 pobudki na kp, czasem co godzinę :/ Miesiączka wróciła w styczniu, cykle wmiare regularne ale problem z późną owulacją i krótką fazą lutealną 8-9 dni...

    https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html

    Jakub 11.06.2017 <3
  • Staraczka123 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aby udostępnić swój wykres musisz:
    1) wejść w "MOJE OVU"
    2) następnie "Bieżący wykres"
    3) kliknąć pod wykresem "Udostępnij wykres"
    4) w zakładce "MINIATURA" skopiować adres URL wykresu
    5) wkleić adres URL na forum

    Wchodząc w Twój link otwiera się mój wykres.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ