X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 3 dni po
Odpowiedz

3 dni po

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Weronika i Sławek Nowa
    Postów: 9 0

    Wysłany: 17 października 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem 3 dni po terminie co mam robić ?

    Weronika
    i81xegz287txfqjv.png
  • Sandra89 Przyjaciółka
    Postów: 115 76

    Wysłany: 18 października 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika i Sławek wrote:
    jestem 3 dni po terminie co mam robić ?
    Jesli czujesz ruchy malucha nie jest jakos specjalnie ospaly czy za bardzo ruchliwy to pozostaje czekac az sam zechce wyjsc, jesli jednak czujesz ze cos jest nie tak to trzeba jechac do szpitala. Ciaze przechodzona dwa tygodnie po terminie miesci sie w normie a u Ciebie to trzy dni wiec luz. Powodzenia.

    dqpri09kpj6igqno.png
    iv09cwa1zcgmcehs.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ