X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 3 słowa o nas :)
Odpowiedz

3 słowa o nas :)

Oceń ten wątek:
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy wątek się przyjmie, ale może będzie dla niektórych pomocny. Proponuję tutaj wpisywać krótkie info o sobie - np. wiek, skąd jesteśmy, ile starałyśmy się o dziecko, przewidywany termin porodu, i wszystko inne co mamy ochotę napisać o sobie :)
    A jak będziemy chciały zaktualizować info o sobie to można aktualizować pierwszy wpis

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2013, 09:19

    201306215365.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w 2013 r. skończę 36 lat, jestem z Trójmiasta.
    Udało nam się zajść w ciążę w 6-tym cyklu starań, to pierwsza ciąża. Przewidywany termin porodu to 27/06/2013
    Jeszcze nie znamy płci dziecka
    Pierwsze ruchy Dzidzi poczułam w 17 tc

    Aktualizuję - w 22 tc dowiedzieliśmy się, że raczej będzie dziewczynka, co zostało potwierdzone w 23 tc. Córeczka!! po prostu bosko! :) bardzo się z tego cieszymy - będzie Maja :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2013, 06:41

    201306215365.png
  • agga84aa Autorytet
    Postów: 4575 3366

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w 2013 r. skończę 28 lat, jestem ze Śląska:)
    Mieliśmy wielkie szczęście i udało nam się zajść w ciążę już w pierwszym cyklu starań.
    To też moja pierwsza ciąża.
    Przewidywany termin porodu - 08.08.2013 r.
    Płeć - lekarka stawia na dziewczynkę.

    relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png
  • AniaBania Ekspertka
    Postów: 228 205

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super pomysl:

    A ja jestem z Lodzi, ale od wielu lat mieszkam zagranica.
    W marcu skoncze 37 lat,niestety, bo caly czas czuje sie na 28 :)
    Jest to moja perwsza dzidzia, na USG wyszedl chlopak
    Udal sie nam juz w pierwszym cyklu staran
    i przyjdzie na swiat na przelomie czerwca i lipca

    0ylvqca.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W kwietniu skończę 25 lat. Mieszkam na Lubelszczyźnie. Jestem w 19tc. Udało się za pierwszym razem. Mam też córkę, która również w kwietniu skończy 7 lat.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2013, 15:03

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem z Krakowa. W kwietniu będę mieć 26 lat, przewidywany termin porodu to 28 marca, udało nam się zajść w ciążę w 5 cyklu starań, wcześniej był z tym problem ze względu na wysoką prolaktynę, ale po bromergonie udało się od razu. To nasza pierwsza ciąża.

    relg3e5eu7qme10h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja jestem z Krakowa. Mam 24 lata :) termin na wrzesień 2013, więc dopiero początek:) To moja pierwsza ciąża:)

  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa wrote:
    W kwietniu skończę 25 lat. Mieszkam na Lubelszczyźnie. Jestem w 19tc. Udało się za pierwszym razem. Mam też córkę, która również w kwietniu skończy 7 lat.

    witam krajankę ja też mieszkam na Lubelszczyźnie :)
    to jest moja pierwsza ciąża, w którą zaszłam w 13 cyklu starań przy drobnej pomocy medycznej (brałam clo) w czerwcu skończę 27 lat a przewidywany termin porodu to 22/23 marca i już wprost nie mogę się tego doczekać :)

    BellaRosa lubi tę wiadomość

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem Magda, mieszkam pod Warszawą. To moja 3 ciąża, z pierwszej mam córę, z której jestem dumna jak nie wiem co, drugie dziecko straciłam rok temu w 13 tygodniu ciąży. W tę ciążę zaszłam w 2 cyklu starań jak tylko udało się wyregulować hormony tarczycowe.
    Mój termin porodu to 22 marca a w czerwcu kończę 33 lata.

  • Adka Autorytet
    Postów: 1974 1799

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja jestem z okolic Szczecina. Mam 33 lata, chociaż tak jak pisze AniaBania nie czuję się na tyle :)
    To moja druga ciąża. Pierwszą straciłam w 6 tygodniu. Po trzech cyklach udało się. Termin porodu połowa sierpnia 2013 :)

  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 799

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem Anetta, pochodze z okolic Poznania a od 8 lat mieszkam na stale w Hamburgu. Mam 35 lat ( dopiero gdy pisze ta cyfre to sobie to uswiadamiam ). To moja druga ciaza, piersza - pozamaciczna ( maj 2011, wykryta w 12 tc, w ciezkim stanie trafilam na stol operacyjny).
    O ta ciaze staralismy sie 8 miesiecy, 9 ( pierwszy na ovufriend ) miesiac stal sie naszym szczesliwym :-)))))
    Moj termin porodu to 15 kwietnia ale ze wzgledu na komplikacje cc bedzie przeprowadzone okolo 35/36 tc ( czyli pierwszy lub drugi tydzien marca- dokladna date i godzine dowiem sie 13 lutego )

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w lipcu skończę 27 lat, to nasza pierwsza ciąża i pierwszy udany cykl starań :) Jesteśmy z Krakowa. No i termin na 4.06 :D I mam na imię Marta. A, no i w brzuchu siedzi Jasiu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2013, 19:09

  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki.a ja jestem z czestochowy.hehe.to pierwsza cykl staran zakonczony ciaza:-)mam 28lat i mam na imie patrycja.nie bylo widac kto tam siedzi w brzuszku ale wydaje mi sie ze bedzie kawal chlopa.heh.przekanam sie za kilka tygodni.

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 1 lutego 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje sie tu prawie jak dziecko :) Mam 21 lat i mieszkam w Niemczech. Udalo nam sie zajsc w ciaze za pierwszym razem. Plec dziecka lekarka chce powiedziec dopiero po 20 tygodniu, wiec narazie nic nie wiem, chociaz patrzac na moje pryszcze na twarzy przyzwyczajam sie do mysli o dziewczynce.
    Termin wedlug Ovu: 5 sierpnia, wedlug lekarki na poczatku 4 sierpnia i po ostatnim USG 31 lipca (to tego terminu sie nie przywiazuje jakos sprecjalnie) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy będę mogła do was się do was dopisać . Mam na imię Iwona i mam 25 lat , jak BellaRosa także mieszkam na Lubelszczyźnie , wcześniej mieszkałam w woj. Mazowieckim . Moja pierwsza ciąża na pewno nie była planowana ale nie żałuję że mam synka , jest dla mnie całym światem , druga moja ciąża była już planowana ale dopiero jak Grześ podrośnie jak będzie w gimnazjum , ale stało się że wcześniej i nie żałuję tego , a trzecia moja ciąża to była dla nas samych prawdziwą niespodzianką . Mojego synka Grzesia urodziłam na tydzień przed terminem planowany termin porodu miałam na Święta Bożego Narodzenia . Grześ mój urodził się 15.04.2004 roku Marysię naszą córeczkę urodziłam po terminie na dzień przed moimi urodzinami . Marysia nasza urodziła się 4 maja 2011 roku .. Gabrysię naszą córeczkę urodziłam także przed terminem , a termin przewidywanego porodu miałam na 26 maja , a Gabrysia przyszła na świat 20 maja 2012 roku .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej- witam wszystkie dziewczyny :) jestem Monika, mieszkam w Toruniu. W tym roku skoncze 33 lata (pazdziernik) To moja pierwsza ciaza o ktora staralismy sie 13 cykli ( dwa ostatnie z ovufriend). dzieki obserwacjom i pomocy medycznej (Clostilbegyt i badanie hsg) mimo wysokiego FSH (wahania miedzy 11 a 17!)oraz lysienia plackowatego i Hashimoto wreszcie sie udalo!! :) :) Plci dziecka jeszcze nie znam ale jak tylko sie dowiem to sie z Wami podziele wiadomoscia:) Termin porodu ok 29 lipca. Pozdrawiam:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2013, 18:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sporo nas :) szczęśliwego rozpakowania dla wszystkich ;)

    Anette, martek lubią tę wiadomość

  • martek Autorytet
    Postów: 356 179

    Wysłany: 1 lutego 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adka wrote:
    hej, ja jestem z okolic Szczecina. Mam 33 lata, chociaż tak jak pisze AniaBania nie czuję się na tyle :)
    To moja druga ciąża. Pierwszą straciłam w 6 tygodniu. Po trzech cyklach udało się. Termin porodu połowa sierpnia 2013 :)

    Ja też jestem spod Szczecina- z Nowogardu konkretnie. W październiku skończę 31 lat- jest to moja pierwsza ciąża, udało nam się po 4 cyklach i bardzo przeżywałam wcześniejsze niepowodzenia, które jak się okazało, spowodowała moja niedoczynność tarczycy. Jesteśmy w 16 tygodniu i niestety zaczęły nam się teraz jakieś małe kłopoty z ciążą. Mamy jednak nadzieję ,że szczęśliwie dobrniemy do drugiej połowy lipca, bo termin mam pomiędzy 18 a 22 lipca 2013:) Co do płci- to pani dr twierdzi, że w 70% to chłopiec a nam jest to obojętne - oby zdrowo i szczęśliwie się urodziło:)

    Sprostowanie- noszę pod sercem córkę i ciąża nie przebiega książkowo, po usg połówkowym wiemy, ze mała ma wodonercze obustronne i małe " niedociągnięcia" neurologiczne- teraz możemy tylko czekać i liczyć że czas będzie działał na jej korzyść.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2013, 15:23

    Adka, Anette lubią tę wiadomość


  • Patuska1992 Autorytet
    Postów: 319 249

    Wysłany: 3 lutego 2013, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć , nazywam się Patrycja mam 21 lat , jestem z woj.Opolskiego. Zajść w ciąże staraliśmy się pół roku. Termin porodu mam na 28 sierpnia w dzień moich Imienin :) Mam nadzieję ,że będzie dziewczynka :)

    w57v9n73toqtjvh3.png
  • anna_w Ekspertka
    Postów: 240 325

    Wysłany: 4 lutego 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :) szczęśliwie i ja dołączam do Waszego grona. Mam 31 lat, jestem z lubelszczyzny. W marcu ubiegłego roku straciłam swoją pierwszą ciążę. Po 10 cyklach starań udało się zajść w kolejną. Od 6 cykli zażywałam duphaston (w dlaszym ciągu kontynuuję), od cyklu w którym się udało zaczęłam zażywać lek na tarczycę Letrox w związku z podwyższonym TSH. Na ovufriend jestem od 4 cykli, a przez 3 ostatnie cykle używałam testów owulacyjnych dodatkowo wspomaganie witaminkami Femibion a mój M łykał Salfazin. Termin wg ovufriend mam na 27.09.2013

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2013, 17:03

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ