X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 4 tydzien ciazy
Odpowiedz

4 tydzien ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • librusik1 Koleżanka
    Postów: 51 24

    Wysłany: 28 października 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepraszam jeśli pisze w złym miejscu ,dziewczyny czy w 4 tygodnu był u was widoczny pęcherzyk i jaki mialyscie wynik bety ?

    marta
  • Paragonik_93 Przyjaciółka
    Postów: 118 32

    Wysłany: 28 października 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    betę trzeba zrobić 3 razy i sprawdzić czy dobrze przyrasta. Jak przyrasta w normach to dobrze. Jak spada niedobrze.

  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 28 października 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 13:58

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 30 października 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem w jakich jednostkach podajecie ja betę miałąm 51 za tydzień miałam usg i było widać sam pęcherzyk:-)

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ