X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 5 miesieczne dziecko i znow w ciazy...
Odpowiedz

5 miesieczne dziecko i znow w ciazy...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sikorka@ Koleżanka
    Postów: 61 14

    Wysłany: 28 maja 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny, mam 5 miesieczna corkeczke a wczoraj dowiedzialam sie ze znow jestem w ciazy. Troche sie boje bo czytalam w necie ze nie powinno sie nosic itp..bo po tak krotkim czasie szyjka moze nie wytrzymac, Czy ktoras z was byla w podobnej sytyacji? jakies rady?

    sikorka_
    m3sxskjoe9kewgnp.png
  • mylola Ekspertka
    Postów: 129 137

    Wysłany: 28 maja 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama 24 lata temu zaszła w ciążę miesiąc po urodzeniu pierwszego dziecka :) I urodziła zdrową córkę czyli mnie :D Pewnie trzeba będzie się więcej oszczędzać, brać może dodatkowe witaminy, ale bez stresu, wszystko będzie dobrze :)

    8p3o3e3kdmy2lofu.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 29 maja 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikorka, u mnie 6 miesięcy po ;) Na razie faktycznie trochę mniej noszę, ale to dlatego, że sił brak. Obawiam się tylko co będzie pod koniec, bo z Klementynką bez takiego obciążenia miałam zakładany pessar, bo szyjka nie dała rady... :(

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 29 maja 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 6miesiecy i już prawie końcówka, wszystko w porzadku. W pierwszej ciąży szyjka się w pewnym momencie skróciła i był poród w 36 tyg, a ta ciąża jakby mocniejsza, póki o wszystko w normie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2016, 09:08

    sikorka@, polkosia lubią tę wiadomość

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • sikorka@ Koleżanka
    Postów: 61 14

    Wysłany: 29 maja 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha, dzieki dziewczyny, ja tez mialam problemy z szyjka w obu ciazach. tzn w pierwszej porod w 37 tyg a w drugiej mialam skrocona ale wytrzymalam do 39 tygodnia. Troche sie martwie ale moze jak bede pod regularna kontrola to jakos dam rade dociagnac..

    sikorka_
    m3sxskjoe9kewgnp.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ