X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 7tyg6dc zanik objawów
Odpowiedz

7tyg6dc zanik objawów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paulinabf2 Koleżanka
    Postów: 37 27

    Wysłany: 23 maja 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poradzcie koncze 8tydzien i tak jak miewałam mdłosci tak ostatnie kilka dni nie mam ich w cale a od wczoraj wieczór przestały mnie bolec piersi zaczynam panikowac bo miałam czeste bole podbrzusza takie jakby rozpieranie kłucie i boje sie ze dzieje sie cos złego

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 23 maja 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) ja od początku ciąży za wiele objawów nie miałam oprócz bolących piersi no i braku okresu. Może to śmieszne ale kilka razy dziennie dotykałam piersi, żeby sprawdzić czy bolą. Były dni, że bolały a były takie gdzie nie. Około 8 tygodnia przestały boleć przez kilka dni. Strasznie spanikowałam. Poszłam na usg i wszystko było dobrze. Ból piersi mi od tamtej pory aż do rozwiązania nie wrócił. Mdłości się pojawiły w 9/10 tygodniu i do końca ciąży trwały. Każdy przechodzi ciążę inaczej. A to że jest mniej objawów to lepiej dla Ciebie. Wiem, że na początku ciąży to jest bardzo stresujące bo sama przez to przeszłam :). Różne kłucia i pobolewania też miałam szczególnie na początku to normalne. Jeśli chcesz być spokojna to idź na usg, porozmawisz z lekarzem na temat swoich obaw i na pewno będziesz spokojniejsza.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • paulinabf2 Koleżanka
    Postów: 37 27

    Wysłany: 23 maja 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0306 dziękuję kochana za dobre słowo :) tak jutro wizyta mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze :) Wszystkiego dobrego dla Ciebie i dla córeczki :*

    Ania0306 lubi tę wiadomość

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 23 maja 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulinabf2 wrote:
    Ania0306 dziękuję kochana za dobre słowo :) tak jutro wizyta mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze :) Wszystkiego dobrego dla Ciebie i dla córeczki :*
    Dzięki :) . Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. Daj znać jak już będziesz po :)

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ